2018 m. balandžio 3 d., antradienis


Astrologinė Auros prognozė balandžio 4-18 d.
Nuo kovo 23 d. planeta Merkurijus, kuri yra labai svarbi biznio, bendravimo, žiniasklaidos, informacijos dalis, sustojo, apsisuko ir... pajudėjo atbulomis Žemės stebėtojo atžvilgiu. Šis atbulinis (retrogradinis) judėjimas truks iki balandžio 15 d. Kada Merkurijus retrogradinis, lėtėja mąstymas, reakcija, sumažėja pastabumas, silpnėja atmintis, bet stiprėja analitiniai gebėjimai. Šiuo metu mažėja kontaktų, daugėja informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, tvarkant dokumentus. Nederėtų skubėti žadėti, įsipareigoti, pasirašyti. Dažniau pametami daiktai, dokumentai, padaugėja automobilių avarijų. Sunkesnis metas žiniasklaidos, transporto tarnyboms. Tačiau šis periodas labai tinkamas dirbti su sena informacija, sugrįžti prie senų, neišspręstų problemų, santykių, kartoti pamirštas žinias. Nepatartina būtų  imtis nieko naujo, beveik visi startai bus netikri ir neduos jokių gerų rezultatų. Šiomis dienomis taip pat blogai vykti į rizikingas keliones, pirkti vertingus daiktus, nes bus didesnė nelaimingų atsitikimų, traumų, autoavarijų, vagysčių, apgaulių tikimybė. Itin pažeidžiamos bus rankos, galva, širdis, kasa. Būkite atsargesni su aštriais daiktais, instrumentais, sprogiosiomis, degiosiomis ar nuodingomis medžiagomis.

Avinas. Venkite tuščių kalbų ir didelių pažadų, niekur neskubėkite, ypač jei vairuosite automobilį. Jokių ginčų su sutuoktiniu. Geriau pasinerti ir tyrinėti savo vidinį pasaulį.

Jautis. Kritinis metas – galite nesusivaldyti. Nederėtų šį periodą tvarkyti piniginių ir turtinių reikalų – galite viską sugadinti ar privelti nepataisomų klaidų. Beje, taps aišku, ar nepervertinote savo galimybių, ar jūsų siekiai, planai realūs, – likimas gali atimti tai, kas jums nepriklauso.

Dvyniai. Būsite kupini energijos, pasitikėjimo savimi ir ryžto viską perdaryti, tačiau saiko, sveiko proto gali pristigti, tad nukrypsite ne ten, kur reikia. Apsaugos gerų draugų patarimai ar laiku gauta informacija.

Vėžys. Tikėkite tuo, ką jaučiate – ir viskas sklandžiai susiklostys. Dirbtinai neskubinkite įvykių nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime, nes jus sauganti Merkurijaus planeta judės retrogradine kryptimi, tad viskas gali kuriam laikui įstrigti. Todėl vertėtų susitaikyti su galimais trukdžiais bei stabdžiais.

Liūtas. Jūs esate nepatenkinti savo padėtimi? Tačiau šiuo metu bus galima kiek pakoreguoti įvykių eigą į geresnę pusę. Nelabai palanku bus aptarinėti verslo, finansinius reikalus su nepatikimais žmonėmis. Tik rūpindamiesi reikalais nepamirškite ir to, ką labiausiai iš jūsų nori išgirsti artimieji, mylimas žmogus.

Mergelė. Jei šį periodą jums bus pasiūlytos naujos pareigos, nauja veiklos sritis, kitas darbas – sutikti neverta. Palanku bus aptarti su šefu anksčiau pasiūlytas idėjas ar projektus. Verta priminti ir jums duotus vadovybės pažadus.

Svarstyklės. Palankus metas spręsti mokesčių, skolų problemas, tinkamas laikas ir skolintis. Nelabai kaip seksis ieškoti veiklos partnerių, plėsti savo veiklą ar keisti jos kryptį. Jei esate susipykę su tėvais, nepraleiskite progos taikytis: pasikalbėkite nuoširdžiai, atvirai, prisipažinkite, pasakykite, ko iki šiol nedrįsote pasakyti, atsiprašykite.

Skorpionas. Būkite atidesni savo partnerių nuomonei, neverta svarbių sprendimų priimti savarankiškai. Bendrauti draugiškai taip pat seksis sunkiai. Niekur neskubėkite, būkite atsargesni su degiosiomis ir sprogiosiomis medžiagomis. Galimos traumos darbe.

Šaulys. Pasistenkite užsitikrinti įtakingo asmens, šefo paramą. Netinkamas metas  dalykiniams, bičiuliškiems ar romantiškiems susitikimams. Daugiau pamedituokite, pasinerkite į geros knygos skaitymą ar tiesiog pabūkite vieni.

Ožiaragis. Gali išsispręsti svarbus klausimas. Palanku susitikti su įtakingais asmenimis, kreiptis su pasiūlymais ir prašymais į savo vadovybę ar kitus oficialius asmenis, įvairias organizacijas. Tik nesitikėkite greitos reakcijos ar atsakymo – reikalai kuriam laikui gali užstrigti.


Vandenis. Visai  netikėtai gali išsispręsti sena problema. Nuojauta neleis apsirikti, ypač tvarkant piniginius ir turtinius reikalus, tiesa, geriau jų tvarkymą atidėti kitam laikotarpiui. Labai sudėtingai spręsis tarpusavio santykiai su artimaisias ar bičiuliais.

Žuvys. Palankus metas susitikimams, susitarimams. Tai bus tinkamas laikas vertingiems pirkiniams. Vertėtų labiau pasaugoti savo turtą, sveikatą ir santykius su antrąja puse. Ne laikas aiškintis meilės santykius – būsite linkę be pagrindo pavyduliauti, priekaištauti, nors reikėtų patylėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą