2018 m. balandžio 4 d., trečiadienis


Airijoje – “Pasaulio šeimų susitikimas” ir popiežiaus vizitas
Popiežius Pranciškus vizito į Airiją metu ketina dalyvauti ir dviejuose svarbiuose renginiuose: rugpjūčio 25 d. „Croke“ parke aukos mišias „Pasaulio šeimų susitikimo“ (World Meeting of Families) renginyje, o rugpjūčio 26 d. „Phoenix“ parke aukos baigiamąsias mišias. Abu renginiai yra nemokami.

Tačiau norint dalyvauti “Pasaulio šeimų susitikime” (World Meeting of Families), kuris vyks Airijoje rugpjūčio 21-26 dienomis, reikės užsiregistruoti ir susimokėti.

Penkių dienų registracija internete (online) suaugusiam kainuos 68 eurus, o jeigu registruositės renginio dieną, mokėsite 78 eurus. Vienos dienos registracija kainuos – 38 eurus (renginio dieną – 43 eurus). Pensininkai, bedarbiai ir studentai, vyresni nei 18-os metų, galės pasinaudoti nuolaidomis.

(Daugiau informacijos: https://www.worldmeeting2018.ie/en/)

Prieš tai Romos katalikų bažnyčiai vadovavęs Popiežius Jonas Paulius II lankėsi Airijoje 1979 m. – jo “Phoenex” parke aukojamos mišios tuomet pritraukė 1,25 mln. žmonių.

1 komentaras:

 1. Su vyru dabar esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar daugiau rūpinasi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet visa tai be reikalo. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Didysis gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, galinčio ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai yra jo el. Paštas:

  infinitylovespell@gmail.com arba infinitylovespell@yahoo.com

  „WhatsApp“ +2348118829899

  svetainė http://infinitylovespell.website2.me/

  Dienoraštis http://infinitylovespell1.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti