2018 m. balandžio 3 d., antradienis


Airijoje daugiau nei 100 000 dirbančių žmonių gyvena ties skurdo riba
Airijos socialinio teisingumo ataskaita (Social Justice Ireland report) atskleidžia, kad Airijoje daugiau nei 100 000 žmonių, turinčių darbus, gyvena ties skurdo riba. Nerimaujama, kad dabar vienas iš šešių, t. y. 16,5 proc. visų šalies gyventojų, gyvena iš pajamų, kurios yra žemiau skurdo ribos, tokius šokiruojančius skaičius paskelbė “Poverty Focus 2018” atliktas tyrimas, rašo “Irish Mirror”.

Teisingumo advokatų organizacija (Justice Advocacy Organisation) paragino tvarkyti “sulaužytą” užimtumo sistemą, o politiką formuojantiems asmenims apsaugoti darbuotojų teises.

Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) ataskaitoje rašoma, kad nuo 2009 m., nepaisant ekonomikos atsigavimo, žmonių, turinčių darbą ir gyvenančių skurde, skaičius auga.

Ataskaitoje ypatingas dėmesys atkreipiamas į tai, kad 26,5 proc. vaikų šalyje gyvena skurde.

Žmonės, kurie dirba namie, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones, yra kita didžiausia skurdo grupė, kuri sudaro 14,7 proc., o bedarbių ir dirbančių žmonių, gyvenančių skurde santykis atitinkamai sudaro 13,5 proc. ir 13,3 proc.

Kalbėdamas apie “Poverty Focus 2018” tyrimą, Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) generalinis direktorius dr. Seán Healy sakė: “Jei dirbantys žmonės negali išlipti iš skurdo ir mes negalime to garantuoti, reiškia, kad kažkas yra labai blogai daroma. Mes jau seniai sakėme, kad socialinės teisės Airijoje yra pažeistos ir tai yra dar vienas įrodymas. Mūsų politikos formuotojų prioritetai turėtų atspindėti žmonių valią. Tai, ką jie daro ir ko siekia, tai nėra Airijos žmonių valia. Politikai turi atsigręžti į žmogų ir imtis konkrečių veiksmų”.

Šių metų “Poverty Focus” tyrimas ypatingą dėmesį skyrė skurstantiems darbininkams – 104 000 labiausiai pažeidžiamų žmonių grupei.

Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) Ekonomikos ir socialinės srities analitikas Eamon Murphy sakė: “Darbininkų teisės nėra apsaugotos, jeigu 104 000 žmonių gali dirbti, tačiau jiems vis tiek kyla skurdo pavojus. Kas už tai turi būti atsakingas? Be abejo, darbdaviai, kurie naudojasi nesaugiomis darbo sutartimis ir nedideliu darbo užmokesčiu. Vyriausybės pagrindinė funkcija yra užtikrinti, kad taip nebūtų daroma”. 

5 komentarai:

 1. Su vyru dabar esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar daugiau rūpinasi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet visa tai be reikalo. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Didysis gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, galinčio ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai yra jo el. Paštas:

  infinitylovespell@gmail.com arba infinitylovespell@yahoo.com

  „WhatsApp“ +2348118829899

  svetainė http://infinitylovespell.website2.me/

  Dienoraštis http://infinitylovespell1.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

  AtsakytiPanaikinti
 3. TOBULINIS MEILĖS SPALVAS RATUOKLIS, KURITE KONTAKTAI UŽ JŪSŲ UŽTIKRINTĄ VEIKLĄ IR SUSISIEKITE, KAD SPRENDŽIAMA

  Negaliu pamiršti, kaip gydytojo PADMAN svetainė: https://padmanspell.com padėjo man atkurti santuoką po to, kai 4 mėnesius išsiskyriau su savo žmona iš ginčo. Ji paliko ir niekada negrįžo pas mane. Aš padariau tiek daug, kad susigrąžinti ją, bet niekas nepasisekė, kol pamačiau komentarą internete, kai kas nors liudijo, kaip daktaras PADMANAS padėjo jam susigrąžinti savo žmoną. Būtent taip aš susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ ir parašęs mano problemą jis patikino mane, kad jis padės man sugrįžti su žmona per 24 valandas po meilės burtų išsakymo, o kai jis pasakė žodį, mano žmona grįžo namo ir maldavo, kad jai labai gaila, kad mane paliko, šiandien grįžau su savo žmona ir mes abu laimingi ir vėl gyvena kartu. Aš žinau, kad ten yra daugybė žmonių, norinčių susigrąžinti meilę, susisiekite su dr. Didžiąja, nes jis yra puikus atsakymas į jūsų problemą. Susisiekite su juo: paskambinkite / „WhatsApp jam“: +19492293867 https://twitter.com/padman_dr. Svetainė: https://padmanspell.com/index-3.html El. Paštas: padmanlovespell@yahoo.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti