2018 m. balandžio 3 d., antradienis


Airijoje daugiau nei 100 000 dirbančių žmonių gyvena ties skurdo riba
Airijos socialinio teisingumo ataskaita (Social Justice Ireland report) atskleidžia, kad Airijoje daugiau nei 100 000 žmonių, turinčių darbus, gyvena ties skurdo riba. Nerimaujama, kad dabar vienas iš šešių, t. y. 16,5 proc. visų šalies gyventojų, gyvena iš pajamų, kurios yra žemiau skurdo ribos, tokius šokiruojančius skaičius paskelbė “Poverty Focus 2018” atliktas tyrimas, rašo “Irish Mirror”.

Teisingumo advokatų organizacija (Justice Advocacy Organisation) paragino tvarkyti “sulaužytą” užimtumo sistemą, o politiką formuojantiems asmenims apsaugoti darbuotojų teises.

Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) ataskaitoje rašoma, kad nuo 2009 m., nepaisant ekonomikos atsigavimo, žmonių, turinčių darbą ir gyvenančių skurde, skaičius auga.

Ataskaitoje ypatingas dėmesys atkreipiamas į tai, kad 26,5 proc. vaikų šalyje gyvena skurde.

Žmonės, kurie dirba namie, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones, yra kita didžiausia skurdo grupė, kuri sudaro 14,7 proc., o bedarbių ir dirbančių žmonių, gyvenančių skurde santykis atitinkamai sudaro 13,5 proc. ir 13,3 proc.

Kalbėdamas apie “Poverty Focus 2018” tyrimą, Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) generalinis direktorius dr. Seán Healy sakė: “Jei dirbantys žmonės negali išlipti iš skurdo ir mes negalime to garantuoti, reiškia, kad kažkas yra labai blogai daroma. Mes jau seniai sakėme, kad socialinės teisės Airijoje yra pažeistos ir tai yra dar vienas įrodymas. Mūsų politikos formuotojų prioritetai turėtų atspindėti žmonių valią. Tai, ką jie daro ir ko siekia, tai nėra Airijos žmonių valia. Politikai turi atsigręžti į žmogų ir imtis konkrečių veiksmų”.

Šių metų “Poverty Focus” tyrimas ypatingą dėmesį skyrė skurstantiems darbininkams – 104 000 labiausiai pažeidžiamų žmonių grupei.

Airijos socialinio teisingumo (Social Justice Ireland – SJI) Ekonomikos ir socialinės srities analitikas Eamon Murphy sakė: “Darbininkų teisės nėra apsaugotos, jeigu 104 000 žmonių gali dirbti, tačiau jiems vis tiek kyla skurdo pavojus. Kas už tai turi būti atsakingas? Be abejo, darbdaviai, kurie naudojasi nesaugiomis darbo sutartimis ir nedideliu darbo užmokesčiu. Vyriausybės pagrindinė funkcija yra užtikrinti, kad taip nebūtų daroma”. 

5 komentarai:

 1. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios galėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi už visą jūsų rašybos darbą, jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „whatsapp“: +2347084887094.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Su visa pagarba jums ir jūsų burtininkams privalau visiems pasakyti šį liudijimą. Su kitais burtininkais jokių rezultatų nemačiau. Aš tiesiog norėjau pas jus ateiti anksčiau, iš jūsų gavau geriausią. Mano buvusio vyro nebuvo ten metus, aš eidavau visur ir pas kitus burtininkus pagalbos, bet rezultato nebuvo, kol draugas supažindino mane su daktaru Egwali. Po to, kai buvo atliktas susitaikymo burtas, pagaliau man paskambino iš jo. Jo stebuklai padarė stebuklus, o mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, buvau tikrai šokiruotas, kai mano vyras klūpojo maldaudamas atleidimo ir kad aš jį priimsiu. Man labai trūksta žodžių ir džiaugiuosi, kad tu esi Dievas, kurį atsiuntė aš ir visa mano šeima. Ir dabar aš vėl esu džiaugsminga moteris. Labai ačiū dr. Egwali. Visiems, kurie ieško tikro rašybos būrelio, susisiekite su dr. Egwali savo el. Pašto adresu. Pašto adresas: (dregwalispellbinder@gmail.com). Taip pat galite susisiekti su juo tiesiogiai per „Whatsapp“ telefonu +2348122948392
  Jis tikrai yra garantuotas

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kiekvienas, skaitantis tai, turi tikėti ir būti pozityviai nusiteikęs, nes dirba didesnės jėgos, nei kada nors įsivaizduojate. Tai pagerės, kai tuo tikėsite ir elgsitės, o tada kiekviena jūsų situacija pamažu keisis į gerąją pusę. Po susitikimo su daktaru EGWALI sutvarkiau daiktus su savo sutuoktiniu. Mano sąjungą sužlugdė nenugalimos jėgos, nežinodamos, kad pagrindinis tikslas yra mano santuoka, mes turėjome nuolatinių problemų jų neišsprendę, tačiau viskas atsigavo po DR EGWALI atvykimo, nes esame laimingi ir gyvename taikoje, be jokios abejonės, labai rekomenduočiau tiems, kuriems reikia gero rašybos, tai tikrai patikima bet kokiems klausimams, su kuriais susiduriate, nesvarbu, ar tai meilė, apsauga, pinigai ar psichinės galios. Dr EGWALI yra tikras dalykas. Rašykite jam el. Paštu Dregwalispellbinder@gmail.com arba „Viber“ / „WhatsApp“ +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti