2015 m. gruodžio 17 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė gruodžio 17 - sausio 13 dienomsNusimato šventiškos, džiugios, sėkmingos dienos. Tiesa, tai gana pasyvus, intravertiškas ir paslaptingas periodas, kada neištarti žodžiai svaresni už pasakytus, o svajonė realesnė už patį veiksmą. Patartinau geriau patylėti, labiau įsiklausyti į save bei kitus.
Gana sudėtingas ir prieštaringas metas, kada sunku atskirti tikrasias vertybes nuo tariamų, kai galima priimti klaidingą sprendimą tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Bus sunkiau suvokti tikruosius savo ir jums svarbių žmonių nuopelnus, įtaką. Gali atsinaujinti senos nuoskaudos, konfliktai, kažkada neišspręstos problemos. Beje, nesitikėkite dėkingumo – jūsų pastangos ir geri norai vargu ar bus pastebėti. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite, kad ir su kuo bendrausite, venkite konfliktuoti, nutraukti santykius. Šventinėmis dienomis bus lengva apsirikti. Moterims bus itin apgaulingas metas, net nuostolingas – nebūkite tokios patiklios.
Nežiūrint į nieką, vis dėl to šventinio optimizmo daugės. Bus lengviau bendrauti, suprasti vienam kitą. Tai geras laikas keistis informacija, užmegzti naujas pažintis, taip pat naujiems darbams pradėti (savaitė po švenčių). Tinkamas metas svarbiems darbams nudirbti, susitikti su reikalingais žmonėmis. Galima rizikuoti, tačiau nepatartina leistis į finansines avantiūras – ne laikas investuoti ar pasirašyti ilgalaikius sandorius, svarbius finansinius susitarimus. Kritiškiau vertinkite visokius pasiūlymus greitai ir lengvai užsidirbti pinigų - juos galite labai greitai ir lengvai prarasti. Apskritai labiau tausokite pinigus, turtą.


Avinas. Jei užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso, viskas seksis. Niekur nepersistenkite – nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami. Geriau vengti reikalų su įtakingais asmenimis, įvairiais biurokratais – per juos prisišauksite nemalonumų. Šis periodas netinkamas rizikuoti tvarkant piniginius reikalus ir jausmų srityje taip pat.

Jautis. Tai daug kuo nepalankus metas – ne tik stigs gero ūpo, gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie visiškai nenaudingi. Gręsia įvairūs nemalonumai, nuostoliai, netikėtos, priverstinės išlaidos. Nebūkite tikri dėl netikėtų naujienų ar pasiūlymų.

Dvyniai. Mažiau planuokite – šio metu viltys gali ne visai pasiteisinti ,bt jei ir išsipildys, tai tuomet, kai  to nebelauksite. Beje, dėl draugystės nesivelkite į intrigas, konfliktus. Patartina iki naujų metų atsiskaityti su skolininkais, susitaikyti su įtakingais priešais (kol nevėlu). Derėtų vengti konfliktų ir su sutuoktiniu, mylimu žmogum.

Vėžys. Tiktų imtis užduočių, kurioms atlikti reikia koncentracijos, ištvermės. Nepalanku tvarkyti atsakingų finansinių, juridinių reikalų, spręsti uždarbio problemų su vadovybe, prašyti iš ko nors pinigų tiek reikalui sutvarkyti, tiek sau asmeniškai. Nebūkite labai reiklūs ir priekabūs bendraudami su artimaisiais, ypač dėl išlaidų.

Liūtas. Jei dažniau nusileisite sutuoktiniui, įsiklausysite į liaudies balsą, suvoksite, kad esate mylimi ir vertinami. Kitaip galite įgyti naujų priešų panosėje, namie bei darbe.

Mergelė. Iki Kalėdų tikėtini įvairūs  nesklandumai tvarkant reikalus, ką nors perkant ir važiuojant automobiliu. Nieko atsakingo imtis neverta, geriau tvarkyti tik smulkius reikalus. Būkite atidesni su dokumentais. Tikrinkite informaciją, gautą iš moters ar apie moterį, taip pat apie mylimą žmogų.

Svarstyklės. Meilės metas. Gali grįžti seni romantiški prisiminimai ar įvykti susitikimas su žmogumi, kuriuo kadaise žavėjotės. Tačiau šį šventinį metą  netiktų priimti su širdies reikalais susijusiu sprendimu. Pinigų ir turto sferoje irgi nereikėtų rizikuoti ir pasikliauti sukčiais, nesąžiningai užsidirbančiais asmenimis.

Skorpionas. Šiuo metu gali užsimegzti tvirta, dalykinė sąjunga. Jums su malonumu pasiruošę padėti įtakingi asmenys, svarbūs žmonės. Drąsiai plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti, ypač jei jus remia partneriai.

Šaulys. Nesistenkite per daug nuveikti - galite pervargti.  Būkite tikslūs, konkretūs bei reiklūs sau ir aplinkiniams. Palanku spręsti darbo problemas. Gauti veiklos pasiūlymai bus naudingi, ypač po Naujųjų metų švenčių.

Ožiaragis. Jūsų ambicijos pagaliau bus patenkintos. Negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams – imkitės tik pačių svarbiausių reikalų tvarkymo. Ir nepamirškite, kad tai šventinis laikotarpis, leiskite sau tuo pasimėgauti.

 Vandenis. Skirkite laiko ramiam poilsiui, bendraukite su artimaisiais, su tais, kuriais pasitikite, tuomet neteks siekti dėmesio jėga, būti įkyriems. Stiprinkite sveikatą, pasistenkite gerai išsimiegoti. Praėjus šventėms, periodas bus geras skubiems darbams atlikti. Nerizikuokite kelyje ir venkite ginčų, padidės traumų tikimybė.

Žuvys. Laukia staigmenos, nepaprasti susitikimai, geros naujienos. Pasistenkite šį laikotarpį praleisti netradiciškai, sugalvokite ką nors neįprasta sau, bei draugams pradžiuginti. Nelabai palankus metas piniginių ir turtinių reikalų tvarkymui.
2 komentarai:

 1. mielai dalinuosi savo liudijimais šiandien su pasauliu. Aš niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, bet esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištaria rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo.

  Paštas: drajayi1990@gmail.com
  „WhatsApp“ numeris: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotlight“ pasaulines paskolų paslaugas. Mano vardas yra Claudia Klein, esu skolintoja ir paskolų konsultantė.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), mes siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių yra labai sunku gauti kapitalo paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelio susidomėjimo norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia

  Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | & Gauti atsakymą akimirksniu.

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose !!

  AtsakytiPanaikinti