2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis

Lėktuvas, skridęs iš Majamio į Londoną, buvo priverstas tūpti Shannon oro uoste


Didžiosios Britanijos oro linijų “British Airways” kompanijos lėktuvas, skridęs reisu BA206 iš Majamio į Londoną, kreipėsi skubios medicininės pagalbos dėl lėktuve blogai pasijutusio keleivio ir dėl to buvo priverstas tūpti Shannon oro uoste.

Pilotas paprašė skubios kardiologų pagalbos ir Boeing 747 vakar be penkių šešios ryto buvo priverstas tūpti – lėktuve blogai pasijutęs keleivis medikų brigados buvo nugabentas į Limerick universitetinę ligoninę.

Kompanijos “British Airways” atstovas spaudai Journal.ie sakė, kad "įgulai pastebėjus, jog lėktuve vienas keleivis blogai jaučiasi, pranešė apie tai lėktuvo kapitonui ir jis priėmė sprendimą “tūpti kaip galima greičiau". Lėktuvas saugiai nusileido Shannon oro uoste, jo ten jau laukė skubi medicininė pagalba. Medikams išvežus keleivį į ligoninę, lėktuvas toliau tęsė skrydį į Heathrow oro uostą.”


Per šį atostogų periodą tai jau ketvirtas atvejis Shannon oro uoste, kuriame lėktuvai, dėl blogai besijaučiančių keleivių, priversti tūpti. Kalėdų išvakarėse mirė dešimties metų mergaitė, skridusi iš Toronto į Londoną. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą