2015 m. liepos 13 d., pirmadienis

Vaikų klinika ,,Saulutė`` Dubline jau pradėjo šviesti vaikams ir suaugusiems.Kiekvieno žmogaus didžiausias  noras gyvenime, kad jo vaikai būtų laimingi ir užaugtu sveiki. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į kvalifikuotą specialistą - mediką.

Nuo liepos pirmos dienos vaikai ir suaugusieji turi galimybę aplankyti naują kliniką. Duris plačiai visiems atvėrė vaikų klinika ,,Saulute'', Įsikūrusi miesto centre prie ,,Mater Hospital``.
Klinika turi savo laboratoriją, kurioje bus atlikti išsamūs jums reikalingi tyrimai. Rezultatus bendro kraujo tyrimo, šlapimo tyrimo ir gliukozės kiekį kraujyje galėsit gauti po trisdešimtes minučiu.Gydytoja juos įvertins ir reikalui esant paskirs reikiamą gydymą. Klinikoje dirba gera masaziste, kuri jums ir jūsų vaikučiams skirs gydomą arba jėgas atstatantį  masažą.
Laukimas pas gydytoją neprailgs, nes įpatingas dėmesys kreipiamas vaikučiams. Nors  klinika nedidelė, bet labai šviesi , žaisminga. Laukiamajame daug įdomiu žaislų, žaidimų ir užsiėmimų. Vaikai galės piešti,
žaisti, nebus nuobodu laukti gydytojos priemimo. Klinikos kiemelije, kurį įkūrė pati gydytoja Albina, žydi gėlės, įrengtas mini  daržas.Gydytoja Albina labai maloni, dėmesinga, mokanti bendrauti su vaikais. Ji atvyko į Airiją  iš Lietuvos ir turi dvidešimt penkių metų medicininę patirtį. Dirbo ligonineje ir poliklinikoje.
Aplankykite klinika ,,Saulute``jei turite klausimų dėl sveikatos, arba norite išsitirti. Čia jus visada būsite išklausyti  ir suteikta medicininė pagalba.
Visada jūsų klinika ,,Saulutė``.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą