2015 m. balandžio 26 d., sekmadienis

Grupė “LEMON JOY’’ Airijoje švęs savo 20-iems metų scenoje jubiliejųJau labai greitai, gegužės pirmomis dienomis, grupė ‘’Lemon Joy’’ atvyksta į Airiją ir pakvies visus, net į du gyvo garso koncertus, simboliniu pavadinimu ‘’Lemon Joy 20’’.
Grupė švenčia savo 20-ties metų scenoje jubiliejų. Koncerto metu skambės tik geriausios ir visiems gerai žinomos grupės dainos. Lietuvoje ‘’Lemon Joy’’ vis dar sulaukia pilnų salių, gerbėjai jų nepamiršo ir vis dar šėlsta, klausydami tokių dainų, kaip: ‘’Mylėt tave taip beprotiška ir keista’’, ‘’Pamiršk mane’’, ‘’Geltoni krantai’’ ir kt.
Grupės vyrukai iš visos širdies, kviečia jus į savo koncertus Airioje, kurie vyks: GEGUŽĖS 1d.- MONAGHAN, GEGUŽĖS 2d.- DUBLIN
Na, o laikraštis ‘’Lietuvis’’pakalbino grupės vaikinus, tam, kad sužinotų, ką jie žada koncerto metu, bei ką jie žino apie Airiją.

Ar pirmą kartą svečiuositės saloje?
Jau nepamenu kada, atrodo pieš dešimt ar daugiau metų, buvom Dubline pas Darių Millerį ir jo šeimą (grupė „Airija“) svečiuose, puikiai praleidom laiką, pasivažinėjom aplink Airiją, buvom prie Bono, Enya namų, paragavom tikro Guinness alaus, pasivaikščiojom prie juros...Nostalgija. Buvom sužavėti vietine gamta. Surengėm nedidelį koncertą, į kurį atėjo daug draugų.
Kaip kilo mintis surengti koncetą Airijoje?
Po serijos koncertų „Lemon Joy 20“ Lietuvoje, kilo idėja aplankyti vietas, kur buvome ir kur gyvena mūsų klausytojai. Kur mums bus malonu ne tik groti bet ir puikiai praleisti laiką, sutikti draugus.
Kuo žadate nustebinti atėjusius į Jūsų pasirodymą?
Šį kartą tai bus neeilinis, o greičiausiai ataskaitinis koncertas. Grojaraštis yra sudarytas iš visų albumų, geriausių mūsų ir gerbėjų atžvilgiu dainų. Mums jau teko pakeliauti po pasaulį ir mes žinom, ką tikisi išgirsti mūsų klausytojas, bet programoje bus ir grupės pamėgtų „akcentinių perlų“.
Ar noriai fotografuojatės ir dalinate autografus po koncerto?
Po koncerto mes mielai fotografuojamės ir dalinam autografus (į koncertus bus atvežta paskutinio išleisto albumo „Stebuklas“ kompaktų bei maikučių). Bet iškart po koncerto mes esame šlapi, nes ant scenos mes atiduodam visą save, tad duokit mums keletą minučių atvėsti ir persiregti: „please“.
Kiek dienų planuojate viešėti Airijoje?
Labai gaila, bet Airijoje būsime tik 3 dienas. Spėsim tik „pamatyti pro langą“ kažką įdomaus. Taip dažnai būna. Aš paskaičiavau kad per 2013metų, grupės 3 savaičių turą per USA mes turėjom maždaug 4 valandas „shopingui“! Nes mes visada arba mašinoje, lėktuve, salėje, viešbutyje, svečiuose, scenoje.

Ar patys niekada negalvojote emigruoti iš Lietuvos?
Tam, kad kažką suprasti, suvokti, reikia  išvažiuoti mažiausiai mėnesiui ir ramiai pagyventi kitoje aplinkoje, matyti kitas tradicijas, valgyti kitą maistą, kalbėti kita kalba. Viena iš svajonių- studija ant jūros kranto, ir dainininkas Bono, užsukantis į svečius, šiaip alaus pagurkšnoti  ir apie gitaras pakalbėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą