2015 m. kovo 31 d., antradienis

Organizmo valymas (detoksikacija)Organizmo valymas

Organizmo valymas arba detoksikacia – tai susikaupusių toksinių medžiagų ir šlakų pašalinimas iš organizmo. Šis organizmo valymo metodas gali padėti susigrąžinti prarastą energiją, sureguliuoti organizmo procesus ar pagerinti psichinę sveikatą. Tai yra sveikatos gerinimo metodas, kurį, dėl jo efektyvumo, palaiko praktiškai visi sveikos gyvensenos ekspertai. Tereikia skirti savaitę per metus organizmo valymui, kad pajustumėte padidėjusį energijos kiekį. Tai ne tik sveikatos, bet ir grožio procedūra – taisyklingai atliktas organizmo valymas, padės atsikratyti nereikalingų kilogramų ir sureguliuoti svorį.
Intoksikacijos simptomai
Dažnai pasikartojantis galvos skausmas
Tamsūs ratilai paakiuose
Sumažėjęs atsparumas infekcinėms ligoms
Nuovargis
Dažnai užsikimšusi nosis
Spuogai, bėrimai
Jautrios ausys, išskyros iš ausų
Raumenų ir sąnarių skausmas
Sutrikusi medžiagų apykaita
Dažnai šlapinatės
Dažnai pykina be aiškios priežasties
Kartus skonis burnoje
Liežuvis su apnašomis
Pernelyg stipri organizmo reakcija į alkoholį
Pernelyg ilgai juntamas kofeino poveikis
Jei galite sau pritaikyti bent 4-5 simptomus, jums būtina susirūpinti savo organizmo švara ir skirti šiek tiek laiko organizmo valymo procedūroms.
Kaip organizme vyksta detoksikacija
Yra 2 toksinų grupės:
Egzotoksinai – Tai toksinai, patenkantys į organizmą su maistu, gėrimais arba įkvepiant. Tai maža dalis toksinų, patenkanti į mūsų organizmą, pavyzdžiui, vartojant alkoholį, antibiotikus, įkvepiant cheminių valymo priemonių ir panašiai.
Endotoksinai –  Toksinai, susidarantys mūsų organizme, būtent tokiu būdu gauname daugiausia toksinų, jie mūsų organizme gali susidaryti iš visai nekenksmingų medžiagų.
Organizme toksinai yra perdirbami kepenyse, panaudojant įvairias chemines medžiages, atsižvelgiant į toksiną. Kepenys yra tarsi cheminė labaratorija, kuri atpažįsta kenksmingas chemines medžiagas, jas paverčia nekenksmingomis arba pašalina iš organizmo. Medžiagos poveikis priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus organizmo, labiausiai kepenų gebėjimo ją tinkamai apdoroti arba nuo pačios medžiagos toksiškumo.
Norint palaikyti gerą kepenų darbą, reiktų vengti jų darbą trikdančių medžiagų, kaip kofeino, tabako dūmų, alkoholio, vaistų, kontraceptikų, išmetamūjų dujų, didelio kiekio baltyminio maisto, dažų garų, prisotintų riebalų, steroidinių hormonų ir pakaitinės hormonų terapijos.
Kaip palaikyti organizmą švarų
Norint išlaikyti organizmą švarų, reikia pradėti nuo sveikos ir taisyklingos mitybos. Labai didelę svarbą turi antioksidantai, jie saugo organizmą nuo oksidacinių procesų, kurie sukelia ląstelių pažeidimų, kurie gali daryti didelę įtaką susergant onkologinėmis ar kitomis rimtomis ligomis, taip pat antioksidantai dalyvauja kepenyse, neutralizuojant toksines medžiagas.
Maistinės medžiagos, turinčios didžiausią poveikį, valant organizmą: Alavijo (aloe vera) sultys – tai turėtų būti pagrindinis produktas valant organizmą, Vitaminas A, Vitaminas C, Vitaminas E, Selenas, Cinkas, Gliutationas, CoQ10, anticionidų šaltinis (pavyzdžiui mėlynės), ir lipoinė rūgštis. Taip pat manoma, kad kepenų darbą ypač pagerina MSN (organinė siera).
Maistas. kurio reiktų atsisakyti, valant organizmą: Ypač baltyminis maistas, pavyzdžiui mėsa ar pieno produktai, kvietiniai produktai, kiaušiniai, druska, kepto maisto, džiovintų vaisių, bananų, bulvių ar maisto, kuriame yra dirbtinų maisto priedų (dažiklių, kvapiklių ir panašiai).
Organizmo valymo programa:
Gerkite daug vandens, mažiausiai 2-2,5l
Išgerkite bent 0,5l šviežiai spaustų vaisių arba daržovių sulčių (pavyzdžiui obuolių, morkų ir imbiero)
Valgykite daug vaisių ir uogų (geriausiai tam tinkantys vaisiai: abrikosai, persikai, melionai, mango, kivi, papaja, raudonosios vynuogės ir citrusiniai vaisiai)
Valgykite daug daržovių
Vartokite maisto papildus, turinčius visas auksčiau išvardintas maisto medžiagas
Valgykite biologiškai vertingą maistą mažomis dozėmis (rudus ryžius, soras, riebią žuvį, migdolus, lazdyno, braziliškus riešutus, valgykite moliūgų, saulėgrąžų ir sezamų sėklas, naudokite pirmo spaudimo alyvuogių aliejų ir šalto spaudimo sėklų aliejų)
Venkite streso, skirkite kasdien bent 15-30min laiko pasivaikščioti gryname ore.
Pirmomis organizmo valymo dienomis gali pasireikšti sveikatos pablogėjimas, pavydzžiui galvos skausmai, silpnumas, mieguistumas – šie požymiai atsiranda dėl to, kad riebaliniame sluoksnyje ir žarnyne sukaupti toksinai pirmiausia turi išsiskirti į organizmą, kad vėliau būtų pašalinti.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą