2015 m. kovo 9 d., pirmadienis

Pirmas Baltic United tarptautinis išbandymas

Sekmadienį, vasario 22 dieną Dubline įvyko pirmosios draugiškos oficialios Pasaulinės Fut7 Organizacijos (www.f7ww.org) rungtynės tarp Airijos ir Šiaurės Airijos komandų.
Pirmose rungtynėse jėgas išbandė savo šalies lygose atstovaujantys klubai, Baltic United (Dublinas) ir Armagho Borussia. Priminsime, jog mūsų tautiečių Baltic United klubas atstovauja Airijos 7x7 futbolo federacijos aukščiausioje lygoje, kurioje praeitą sezoną užėmė trečiąją vietą tarp aštuonių stipriausių lygos komandų. Armagho Borussia Šiaurės Airijos aukščiausioje lygoje yra taip pat stipriausiųjų trejetuke. Rungtynės buvo įdomios ir atkaklios, kurios baigėsi 6-3 Baltic United naudai, beje visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Baltic United futbolininkai pirmavę 3-0 po pirmų dešimties rungtynių minučių, per anksti pamanė, kad jiems tai bus lengvas pasivaikščiojimas, todėl Borussia per sekančias 5 minutes atsakė trimis taikliais smūgiais, taip panaikindami įgytą pranašumą. Tai buvo rimtas signalas mūsiškiams, nieko nedelsę, bei sutelkę jėgas iki pertraukos sugebėjo įmušti dar tris įvarčius. Antras kėlinys buvo kovingas ir aktyvus žadėdamas daugiau įvarčių, bet patikimai vartus saugojo abiejų komandų vartininkai, kurie per 27 kėlinio minutes nepraleido nei vieno įvarčio. Pirmas blynas tarptautiniame kontekste Baltic United komandai neprisvilo, - sakė klubo treneris Valerijs Martinkevics. Komanda esame dar jauna, todėl treniruotis reikia toliau, kad galėtume siekti kuo geresnių rezultatų.
Baltic United komandos sudėtis: Nauris Kalinauskas, Gintas Baltinas, Marius Buividavičius, Virgis Burovas, Jūranas Moskaliovas, Martynas Kalinauskas, Gražvydas Radzevičius, Audrius Dimičiukas, Eivitas Kairys, Mantas Truška.
Įvarčius pelnė: Jūranas Moskaliovas 3, Audrius Dimičiukas, Eivitas Kairys, Martynas Kalinauskas.