2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė balandžio 7- 21 dienoms Tikėtinas nemaloniai  įtemptas metas asmeniniame gyvenime, tačiau dalykinėje veikloje visai bus palankus, ypač skubiems reikalams tvarkyti. Gerai būtų mažiau planuoti, nes sėkmė lydės tik tuos, kurie sprendimus priims vadovaudamiesi įkvėpimu. Taip pat patartina nesiimti to, kas nemalonu, labai sunku, bei suteikia dvasinį diskomfortą. Labai svarbu nepasiduoti pykčiui, keršto jausmui. Kad ir kaip stipriai susinervintunėte, pasistenkite ramiai apmąstyti savo reikalus, ypač santykius su artimaisiais, – piktuoju nieko neišspręsite.

Neskubinkite įvykių ir jei reikalai nesiklosto, sunku susikalbėti su reikalingu žmogumi, atidėkite tai vėlesniam laikui. Kita vertus, gali kilti  avantiūrinių idėjų, netikėtas įkėpimas veikti spontaniškai, tai laikas, kada laimė gali nusišypsoti visiškai atsitiktinai. Norint ją prisivilioti, svarbu neskubėti, įsiklausyti į savo nuojautas, būti likimo sraute. Pasistenkite daugiau bendrauti su vaikais, bičiuliais, dėkoti bei dovanoti dovanas. Geras periodas  labdarai.

Avinas. Venkite kraštutinumų, nesižavėkite per daug niekuo, būsite linkę į iliuzijas, galite patekti į sukčių pinkles. O puoselėjantiems santuokos tvirtumą verta dažniau nusileisti, net jei logika būtų jūsų pusėje.

Jautis. Bus kiek sudėtingenis laikotarpis, ypač pirmoji šio periodo savaitė, kai kažkas atsitiktinio, nenumatyto gali sugadinti nuotaiką. Galite pradėti nervintis ir pyktis su artimaisiais. Labiau pasirūpinkite pinigais, venkite impulsyvių sprendimų.

Dvyniai. Šiuo metu nepatartina vykti į keliones, svečiuotis pas tėvus. Saugokite savo ramybę. Tiesa, ne tiek kiek norėtųsi, bet džiaukitės tuo, ką duoda. Ieškokite sąjungininkų, bendraminčių. Nepriiminėkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Pasistenkite dažniau pritarti sutuoktinio nuomonei.

Vėžys. Geriau atsiriboti nuo bereikalingo bendravimo, nuo svetimų – geriausiai jausitės tarp savų. Tinkamas laikas nutraukti draugystes, kenkiančias santykiams šeimoje ir jūsų doram vardui.

Liūtas. Netikusiu žodžiu galite sugriauti pasitikėjimą savimi, savo sugebėjimais. Geriau nereikšti savo nuomonės, ypač profesiniais klausimais – rizikuosite prarasti autoritetą. Namie venkite pamokslauti, taktiškiau bendraukite su vaikais. Būkite švelnesni, jautresni sutuoktiniui, mylimam asmeniui.

Mergelė. Kol kas reikėtų atsisakyti svarbių dalykinių sumanymų, kitaip galite susipykti su vadovybe, patirti nuostolių, turėti kitokių problemų. Nebūkite labai reiklūs artimiesiems, ieškokite sąlyčio taškų – ir taip pakaks nepasitenkinimo, noro konfliktuoti.

Svarstyklės. Dėl niekų gali sužlugti svarbus ilgai ruoštas projektas. Tačiau šio periodo  nesėkmės labiausiai gali pakenkti sveikatai, tad mokėkite pasirūpinti savimi: nepersidirbkite, atsargiau elkitės su darbo ar buitine technika – galimos traumos.

Skorpionas. Pasistenkite nesikišti į kitų reikalus, nesivelti į intrigas – nukentėsite ir nieko nepakeisite, niekam nepadėsite. Savo darbus atlikite kuo atidžiau – bus didesnė profesinių klaidų tikimybė. Labiau pasaugokite sveikatą.

Šaulys. Nusimato gana slegiantis metas, nors antroji laikotarpio savaitė bus daug geresnė. Pasistenkite galvoti  apie šviesius dalykus, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Kita vertus, mažiau panikuokite, jei ką nors negero sužinosite apie artimą žmogų, sutuoktinį – viskam yra paaiškinimas, visada yra kokia nors išeitis.

Ožiaragis. Nepervertinkite nei savo nei kitų nuomonių, galimybių, ypač tvarkydami juridinius reikalus. Mažiau  aiškinkitės santykius su mylimu žmogumi, bendradarbiais. Venkite atsakingų darbų ir savo vadovo. Daugiau būkite gryname ore. Rūpinkitės savo sveikatą.

Vandenis. Tik niekur neskubėkite,  draugų padedami, sutvarkysite svarbų reikalą. Verta aptarinėti su bendraminčiais, partneriais ar vadovybe svarbius profesinius klausimus, reikalo vystymo perspektyvas. Tai jūsų sėkmės metas.

Žuvys. Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, tačiau nedera demonstruoti kategoriškumo, ambicijų. Netikėtai sulauksite naudingos informacijos, finansinių pasiūlymų savo veiklai plėsti. Palankus metas vykti į dalykines komandiruotes.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą