2014 m. kovo 23 d., sekmadienis

Thetahealing - tai metodas galintis pakeisti Jūsų gyvenimą

Visais laikais žmonijai neužteko vien tik pamaitinti fizinį kuną , visais amžiais , visais laikais mes vis ieškom ir dvasinio peno . Gal but kažko, ką jau seniai žinom, gal būt kažko naujo…
·    1995 metais Vianna Stibal atrado šį metoda, kai staiga netikėtai pasveiko nuo vėžio, tuo metu kai jau buvo praradusi viltį ir išbandžiusi visus įmanomus tradicines ir netradicinės medicines būdus.Po staigaus išgijimo ji kreipėsi į gydytojus ir mokslininkus , kad suprastų , kokia to netikėto išgijimo priežastis. Mokslininkų atsakymas buvo, kad tai įvyko smegenims dirbant theta dažnyje.Esant šiame dažnyje įmanoma ne tik susijungti su Kūrėjo besąlyginės meilės energija, bet taip pat įmanoma akimirksniu pakeisti savo jausmus , emocijas, įsitikinimus, kurie sukuria ligas, ir apsunkina mums gyvenimą.
Metodas buvo pavadintas Thetahealing ir šiuo metu praktikuojamas daugelyje pasaulio valstybių .

: 
ThetaHealing® — Tai kvantinės fizikos praktinis pritaikymas. tai labai paprasta ir efektinga sielos, kūno bei sąmonės gydymo technologija energetiniame lygmenyje ir DNR lygyje. 
Theta healing gali mokytis ir neturintys dvasinių praktikų patirties, taip pat šis metodas gali padėti ir profesionalams , dirbantiems su žmonėmis: Psihologams, koučeriams, bei praktikuojantiems įvairias energetines terapijas. Visi mes žinom apie smegenų veikimo dažnius, šios žinios naudojamos įvairiuose gydymo ir savęs pažinimo metoduose. Praktikuojantys Theta healing mokosi būti theta dažnyje, tame lygmenyje yra žinios apie mūsų patirtas baimes, ten slepiasi mus “saugančios “ pasąmoninės programos , ten yra mūsų ir net mūsų protėviu patirties suformuoti įsitikinimai pvz : pinigų turėti pavojinga (atims, nužudys, apgaus) ir ką mes bedarysime, šio įsitikinimo sukurta programa mus “saugos” nuo turtingo , sveiko gyvenimo. Dirbant Theta lygmenyje, galima šias programas atrasti ir pakeisti, kitomis : naudingomis , reikalingomis ir tinkamiausiomis , būtent mums .
Balandžio mėnesį Airijoje, Galway svečiuosis Natalia Lapshicheva, oficiali Thetahealing atstovė Rusijoje , patyrusi trenerė, vedanti seminarus daugelyje pasaulio šalių, 7 metus buvusi Silva metodo dėstytoja , daugybės autorinių seminarų autorė. Ir jeigu išbandėte daugybę būdų, daugybę meditacijų , bet vis dar neatradote savęs, tai žinokite, kad savo materialiąją ir dvasinę realybę Jūs galite pradėti keisti jau dabar.

         Galway (Ireland)
9 – 11d. balandžio - ThetaHealing®. Bazinis kursas
12 – 14d.  balandžio - ThetaHealing®. Pažengusių kursas
15 - 17 d. balandžio - ThetaHealing®. Gyvenimo žaidimas
 
Oficialus metodo pristatymas 
www.thetahealing.com
Vis norintys daugiau informacijos rašykite: Yes4lifemiranda@gmail.com arba skambinkite 00353894186
925

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą