2014 m. kovo 23 d., sekmadienis

Astrologinė Auros prognozė kovo 18 - balandžio 1 dienoms

 Artėjantis laikotarpis nežadės greitų ir malonių permainų. Daugumai susidarys toks įspūdis, kad galima net kalnus nuversti. Energija trykš per kraštus ir to užteks, kad pasiekti visų savo svajonių išsipildymo. Deja, tai labai apgaulingas metas, kada galima stipriai įklimpti į nemalonumus bei apsigauti finansiškai. Pernelyg pasitikint savo partneriu, galima skaudžiai nusivilti. Todėl rekomenduojama maksimaliai kontroliuoti savo emocijas, bei jausmus. Neleiskite savimi manipuliuoti per  gailestį, sąžinę, galite patekti į didesnius nemalonumus. Verslo atstovams galimi finansiniai nesklandumai, pinigų užlaikymai, neatsiskatymai, nesusipratimai su dokumentais. Nervins nestabilumas ir painiava.

Avinas. Pasistenkite mažiau skubėti. Venkite daryti staigius gyvenimo pokyčius, mažiau velkitės į ginčus. Kuo ramesni būsite, tuo mažiau sukelsite audrų aplink save.
Jautis. Nemenkai teks pasistengti. Galite netikėtai sudalyvauti itin svarbiame pokylyje ar gyvenimo įvykyje. Ten sutiktas žmogus gali iš esmės pakeisti jūsų karjeros kryptį.
Dvyniai. Šis periodas nebus lengvas. Pasistenkite atkreipti didesnį dėmesį į savo sveikatos būseną. Venkite persivalgymo, alkoholio. Ypač patartina apsilankyti pas dietologą ar fitneso trenerį, bei gauti tinkamų rekomendacijų.
Vėžys. Kažkam pavyks gauti išsvajotą prizą. Tačiau tai nei kiek nedžiugins. Priešingai, jausis nuovargis ir išsekimas. Profesinėje veikloje bus daug pokyčių, tad teks sugebėti greitai orientuotis.
Liūtas. Gali atsirasti nauji pasiūlymai ir į juos reikėtų žiūrėti labai atsargiai. Tik viską gerai apgalvojus galima pilnai pasinerti į naujus projektus. Susilauksite aplinkinių palaikymo ir užtarimo.
Mergelė. Santykiai su kolegomis ir partneriu taps stabilesni ir tvirtesni. Labai tinkamas metas sustiprinti savo pozicijas darbe, parodyti save iš naujos, dar niekam nepažįstamos pusės. Gerumu ir susiklausymu galima labai daug ko pasiekti.
Svarstyklės. Pavyks pakankamai lengvai atsikratyti kai kurių problemų darbe bei tarp bendraminčių. Būsite aktyvūs, draugiški, gal net kažkiek lengvabūdiški. Pasistenkite neįsivelti į neaiškios perspektyvos projektus.
Skorpionas. Norėsite drastiškai viską pakeisti. Būkite atsargūs, galite nupjauti šaką ant kurios patys sėdite. Apdairumas ir įsiklausymas padės išvengti lemtingų klaidų.
Šaulys. Nelabai seksis susitarti su verslo partneriais ir bendradarbiais. Jausis kažkoks reikalų vilkinimas, atrodys, kad viskas sustingo. Taip tęsis neilgai. Kantrybė padės išugdyti toleranciją ir atlaidumą kitų žmonių atžvilgiu.
Ožiaragis. Galite sustikti labai įtakingų žmonių, kurie pagaliau padės įgyvendinti jūsų projektus. Nevenkite kalbėti, priminti apie save. Aktyviai imkitės iniciatyvos, dalyvaukite renginiuose, drąsiai pristatykite savo darbus.
Vandenis. Gali stipriai pasikeisti  nuomonė apie supančius jus žmonės. Teks rimtai pagalvoti apie gyvenamos vietos pakeitimą. Susikaupusios nuoskaudos neduos gerų rezultatų, galite pridaryti daug klaidų.

Žuvys. Pasijausite lyg būtumėte patekę į spąstus. Šeimos nariai iš vienos pusės spaus dėl finansų trūkumo, iš kitos- darbe vilkins algos išmokėjimą. Nepulkite į neviltį. Visai nelauktai gausite palaikymą iš visai netikėtų šaltinių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą