2015 m. birželio 30 d., antradienis

F7 Pasaulio klubų lyga - Barcelona 2015Rugpjūčio 26-30 dienomis Katalonijos sotinėje Barselonoje vyks futbolo šventė, F7 Pasaulio klubų lyga, kurioje dalyvaus klubai priklausantys Pasaulinei F7 futbolo organizacijai (www.f7ww.org). Atvyks komandos iš tokių šalių kaip Urugvajus, Prancūzija, Meksika, Kanada, JAV, Brazilija. Brazilijai atstovaus itin pajėgūs klubai kaip Vasco De Gama ir Flamengo.

Lietuvaičių Baltic United taip pat išbandys jėgas šiame tarptautiniame turnyre tarp 20-ies klubų. Airijos F7 lygoje sezoną mūsų futbolininkai baigė trečioje vietoje ir taip užsitikrino vietą dalyvauti Pasaulinės F7 futbolo organizacijos rengiamose turnyruose.
Komanda intensyviai pradėjo ruoštis turnyrui, negailėdami jėgų ir laisvo laiko, futbolininkai renkasi treniruotėms kelis kartus per savaitę, savaitgaliais organizuojamos draugiškos rungtynės tarp vietinių klubų. Galime pasidžiaugti, kad klubo fiziniam ir taktiniam pasiruošimui vadovauja patyręs futbolo specialistas iš Latvijos Valerijs Martinkevics.
Jau ateinantį sekmadienį Baltic United išvyksta į Šiaurės Airiją Armagh miestą draugiškoms varžyboms prieš vietos vicečempionus Athletic LT futbolininkus. Savo mintimis dalinosi žaidžiantysis treneris Marius Majauskas.


Marius Majauskas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą