2015 m. birželio 17 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė birželio 18 - liepos 2 dienoms


Laukiamas gana įtemptas metas. Gali pritrukti veržlumo, draugiško, susikalbėjimo beveik visose srityse. Žmonės gali ne visai adekvatūs, gali būti net per daug impulsyvūs. Patartina būti itin atidiems tvarkant dokumentus, vertybinius popierius, taip pat visai netinkama imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo verslą, principus, ginti šeimą, namus. Bus nemenka spontaniškų konfliktų tikimybė, patartina vengti masinių susibūrimo vietų, alkoholio. Tačiau tai tinkamas laikas susirinkimams, susitikimams su partneriais ar konkurentais, tai bus galimybė greitai rasti išeitį, reikalingą sprendimą. Palankus metas teisiniams reikalams tvarkyti, bylinėtis, sandoriams tvirtinti, net pradėti naują veiklą ar keisti darbą. 

Avinas. Daugumai šio ženklo atstovų derėtų nebūti agresyviems, nesivelti į ginčus su vadovybe, policijos pareigūnais, šeimos nariais, ypač - vaikais. Neverta pykti dėl galimos kritikos – parodykite, kaip vertinate konkurentus, priešus paverskite sąjungininkais.

Jautis. Būtina imtis skubaus reikalų tvarkymo. Nesierzinkite, stenkitės bendrauti ramiai, ypač darbe. Nieko nekritikuokite, verčiau susimąstykite apie savo pačių trūkumus. Daugiau laiko skirkite savo vaikams ir šeimai.

Dvyniai. Tinkamas laikas imtis to, ką kažkada dėl vienokių ar kito priežasčių atidėjote. Nieko nelaukdami kreipkitės į vadovus ar įstaigas su prašymais. Galite tikėtis didesnio atlygio ar kitokio, geresnio darbo.

Vėžys. Netinkamas metas kovoti dėl savo teisių ar pareigų paaukštinimo. Nieko gero nesitikėkite ir iš savo artimųjų. Laukia nedidėlis išbandymas santykiuose, gal net išsiskyrimas. Stambesnių pirkinių geriau nedaryti. Taupykite pinigus.

Liūtas. Venkite bendrauti su nemaloniais asmenimis. Nepersistenkite ir neperlenkite lazdos aktyviai kritikuodami savo kolegas ar partnerius. Viršininkas gali netikėtai patenkinti jūsų prašymą dėl seniai užsistovėjusio klausimo.

Mergelė. Ieškosite užtarimo visur ir iš visų. Galite pakliūti į ne labai malonią padėtį. Jūsų autoritetui gali iškilti nemenka grėsmė. Niekam nepasakokite apie savo planus ar idėjas,  viskas gali labai greitai pasikeisti.

Svarstyklės. Net be jokio prašymo kas nors gali Jus paremti, užtarti ar kitaip pagelbėti – įtakingi asmenys bus jums palankūs. Įgysite ir naujų gerbėjų, rėmėjų. Vadovybė įvertins jūsų nuopelnus, tad galite tikėtis įdomių pasiūlymų – nepraleiskite progos pasišnekėti su savo vadovu.

Skorpionas.  Priimkite dalykinius pasiūlymus iš nepažįstamų, įtakingų žmonių. Neleiskite savęs nuvertinti ar kitai pažeminti. Ginkite savo garbę ir įsitikinimus, idėjas ir planus. Daugiau laiko praleiskite gamtos prieglobstyje.

Šaulys. Rizika gali pasiteisinti jei partneriai, sutuoktinis ar draugai jus palaikys. Nebijokite prarasti, nes kitaip ne bus vietos naujiems įvykiams. Patartina įsigilinti į kitų žmonių nuomones, patarimus. Galimybė apsigauti perkant antikvarinius daiktus.

Ožiaragis. Nesiginčykite su antraja puse, neskubėkite pyktis ir su dalykiniais partneriais, bei tais, kurie jus palaiko. Aktyviai tvarkykite sudėtingus teisinius, finansinius reikalus. Nepalankus metas kelionėms, ypač tolimoms. Nepasiteisins jūsų lūkesčiai.

Vandenis. Aplinkybės gali taip susiklostyti, kad galėsite dar kartą pasinaudoti praleista gera proga. Šis periodas bus naudingas taip pat ir tuo, kad galėsite atitaisyti seną klaidą, ar ką nors iš esmės pakeisti, taip pat senų santykių atkūrimui, bičiulių lankymui.

Žuvys. Tai profesinio pripažinimo, savų vaikų, šeimos metas. Neleiskite niekam savęs išnaudoti ar kaip kitaip paveikti. Saugokite savo bei šeimos ramybę. Nepalankus laikas kelionėms, stambiems pirkiniams.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą