2015 m. birželio 29 d., pirmadienis

Astrologinė Auros prognozė liepos 3-16 dienomsLikimo Fortūna palanki bus ne visiems zodiako ženklams. Teks daugiau paplušėti, kad maksimaliai gauti naudos iš susidariusios situacijos ar darbo. Neverta ignoruoti naujų pasiūlymų iš nepažįstamų žmonių pusės, jie gali būti labai vertingi ir perspektyvūs. Sunkiai seksis susikalbėti su namiškiais. Sunku bus susilaukti palaikymo iš kolegų ar draugų. Reikia elgtis itin atsakingai ir atsargiai su pinigais ir investicijomis, galima visiškai netikėtai juos prarasti. Labai painus metas, kada sunku prisiderinti prie aplinkinių. Egoizmas, puikybė ir ambicijos viršys visas normas ir labai kenks ne tik santykių kokybei bet darbui ir kūrybai. Patartina mažiau bendrauti, vengti alkoholio. Puikus metas atostogoms, poilsiui gamtoje.


Avinas. Priklausysite nuo savo permainingų nuotaikų. Nepersitempkite nei fiziškai nei emociškai. Gali pritrūkti kantrybės bendraujant su savo artimaisiais.

Jautis. Netikėtai galite susilaukti vertingo ir pelningo pasiūlymo. Jūsų abejonės ar klaidingos nuostatos gali pakenkti. Suimkite save į rankas ir drąsiai imkitės naujos veiklos.

Dvyniai. Ramus periodas. Gerai seksis nelabai sudėtingi projektai bei darbai. Geras laikotarpis komercinei veiklai, reklamai bei pirkiniams.

Vėžys. Tai metas, kada ryžtingas veiksmas padės išspręsti užvilkintą reikalą. Nusimato smagūs susitikimai su draugais, bendraminčiais. Netinkamas metas kelionėms, gali kilti nenumatytų problemų. Būkite itin atsrgiais kelyje.

Liūtas. Atsiverkite kūrybinėms idėjoms, naujoms pažintims. Neprovokuokite aplinkinių savo puikybe ar egocentiriškais veiksmais. Galite susilaukti nemalonumų ar provokacijų.

Mergelė. Yra vilties, kad pagaliau išsispręs klausimas dėl naujo darbo. Galite sulaukti daug gerų ir netikėtų pasiūlymų. Per daug neplanuokite, visko apčiuopti nepavyks. Ne pats palankiausias laikotarpis įsimylėjusiems. Venkite konfliktų ir priekabiavimų.

Svarstyklės. Neskubėkite pasirašyti sutarties, kuri iš pimo žvilgsnio gali atrodyti naudinga. Būkite budriais pirkdami nekilnojamą turtą, autotransportą. Galite visai netikėtai apsigauti.

Skorpionas. Pasižymėsite įžvalgumu bei seksualumu. Galite sulaukti nemažai komplimentų. Nepraraskite sveiko proto, kitaip gali apimti puikybė. Atidžiau stebėkite ką pasirašote ar perkate. Netinkamas periodas santuokai ar šeimyninėms šventėms.

Šaulys. Kils neapsakomas noras keisti aplinką, tobulinti save, savo imidžą. Netikėtai kils noras eiti kur nors mokytis ar išvykti. Nevenkite pokyčių, jie bus naudingi visom prasmėm. Daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems.

Ožiaragis. Sąžiningai atlikite savo kasdieninius darbus. Nepalankus metas naujovėms ar pirkiniams. Jeigu nieko negalima pakeisti, geriau perkelti šią atsakomybę savo artimiesiems. Jie su viskuo susitvarkys daug atsakingiau.

Vandenis. Gana palankus periodas. Galima leisti sau visko, tačiau po truputį. Nepersivalgykite,  nepervarkite ir nesinervinkite. Labai gerai seksis kelionėse, bei poilsis gamtoje. Bendravimas su namiškiais bei draugais bus itin malonus.

Žuvys. Gali kilti konfliktai šeimos rate ar darbe. Pasistenkite į tai nesivelti. Saugokite savo dvasinę ramybę, niekur nesikiškite. Vertinkite kitų žmonių nuomonę bei pasiekimus. Saugokite savo nervus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą