2016 m. rugsėjo 20 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė rugsėjo 22 spalio 4 dienomsPagaliau stipriai sujauktas gyvenimas pradės keistis į gerąją pusę. Tai vienoje ar kitoje vietoje viskas tvarkysis ir stos į savo vėžes. Tai neatsitiks savaime, tai jūsų įdėto darbo ir pastangų  rezultatas.  Kai kam normalizuosis santykiai namuose, kai kas sulauks premijos darbe. Finansinė padėtis taps stabilesnė, o tretiems pagaliau užsibaigs ilgalaikiai projektai ir vikinimai įvairiose sferuose. Palanku bus tvirtinti naujus verslo ir partnerystės sandorius bei kitus svarbius ilgalaikius dokumentus, kuriems deramai bus pasirengta. Tiks pirkti vertingus daiktus. Ši periodas bus labai palankus ne tik dalykiniams, bet ir bičiuliškiems susitikimams, meilės pasimatymams. Geras laikas švęsti ir pramogauti, aplamai atsipalaiduoti ir linksmintis.


      Avinas. Neaiškių nuostolių, keistų pokyčių metas. Tai netinkamas laikas spręsti finansines, buitines problemas, rašyti svarbius raštus, oficialius prašymus, pasirašinėti atsakingus dokumentus. Patartina labiau atsipalaiduoti ir mažiau viską sureikšminti.

     Jautis. Dėl skubėjimo, neatidumo, išsiblaškymo galite patirti nuostolių. Tai netinkamas laikas investuoti ar skolinti pinigus. Galimi konfliktai darbe – vadovas ar klientai gali pareikšti pretenzijų dėl jūsų nekokybiškai atliktų darbų.

     Dvyniai. Gali pritrūkti savikontrolės, objektyvumo. Svarbiausia nepanikuoti bei nepriiminėti jokių svarbių sprendimų. Labiau pasikliaukite savimi nei partneriais, tačiau su jais bei su sutuoktiniu nesivelkite į konfliktus.

     Vėžys.  Vertėtų pažvelgti į situaciją iš kitos pusės, netyčia galite suprasti tiesą, rasti išeitį. Stenkitės likti objektyviais mylimo žmogaus, sutuoktinio atžvilgiu. Tai geras laikas svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti.

     Liūtas. Geras laikas, bet tik tol, kol nenorėsite daugiau, nei jums reikia. Palanku užbaigti užsitęsusi reikalą. Tinka susitikti su svarbiais asmenimis, kad aptartumėte su veikla susijusius klausimus.

     Mergelė. Tinkamas laikas spręsti sudėtingas mokesčių, skolų problemas, tvarkyti draudimo reikalus. Tiesa, tvarkant dalykinius reikalus nereikėtų pasikliauti sėkme: pasiruoškite netikėtumams. Nepulkite į neviltį dėl skolų, viskas sugrįš savo laiku.

     Svarstyklės. Geras momentas taikytis, taip pat palankus metas deryboms, reikšmingiems susitarimams, teisiniams reikalams tvarkyti. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, nes nuo kitos savaitės jūsų reikalai ims strigti.

     Skorpionas. Jūsų laukia sėkmingas periodas. Tiks tvarkyti skubius reikalus, spręsti vaikų problemas. Laukia gražios akimirkos per romantiškus pasimatymus, nuoširdžius pokalbius su mylimu žmogumi.

     Šaulys. Netikėtai galite sulaukti paramos iš draugų, partnerių ar savo sutuoktinio. Vis dėlto aktyviai dalykinei veiklai netinkamas metas – nepersistenkite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą. Verta atsidėti šeimai, namams. Saugokite savo šeimos teritoriją, nesidalinkite paslaptimis su nepažįstamais žmonėmis.

    Ožiaragis. Svarbia bus kokybė – tad nesiimkite jokių atsakingų darbų susikivirčyję ar pavargę. Ypač nevertėtų niekur skubėti.  Būtų gerai įteikti dovaną žmogui su kuriuo esate susipykę.

    Vandenis. Būkite apdairūs šnekėdami, žadėdami – galite kiek pervertinti savo sugebėjimus, žinias, suklysti svarbiuose dalykuose. Aplinkiniai pastebės jūsų klaidas, trūkumus ir net menkiausias netikslumas susilauks kritikos.

    Žuvys. Nepatartina tvarkyti svarbių darbo reikalų. Tiesa, galite sulaukti netikėtos pagalbos, paramos ar tiesiog nuoširdžios užuojautos. Svajingas ir romantinis periodas – būtinai susitikite ar bent pasikalbėkite su mylimu ar jums patinkančiu asmeniu.


1 komentaras:

  1. Gyvenimas kartais gali būti įdomus, viena minutė yra maloni, o kitą - visai kas kita. Mes su sutuoktiniu gyvenome labai gražų gyvenimą prieš netikėtą chaosą, gyvenimą be dėmių ar nepasitikėjimo, tik tada, kai mums kilo problemų dėl vaikų palaikymo, jis nustojo mokėti ir rado nuotykį lauke flirtuodamas savo sutuoktinių namuose, papuošdamas viską, ką mes patyrėme. ir dėl to, ką mes dirbome dėl nereikalingo malonumo, jaučiau savyje šią tuštumą, neįsivaizdavau, kaip padėti išgelbėti savo sąjungą su juo, nes jis negrįžo namo, jis vėlavo lauke, gėrė, rūkė ir darė įvairius dalykus niekada to nepadarė ... Bet dėka žmogaus, kuris suteikė džiaugsmo su stabilumu mano namuose, daktarui Egwali, gerų darbų vyrui, jis yra toks tikras ir palankus, nes aš bandžiau ir pasitikėjau ... Kalbėkis su juo apie savo baimes ir džiaugsitės, kad tai padarėte. „WhatsApp“ arba „Viber“ +2348122948392 arba el. Paštu dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti