2016 m. birželio 30 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė liepos 1-14 dienomsPagaliau sulauksime meto, kada galima bus atsigauti, kai daug kas pavyksta padaryti taip, kaip norisi. Tad palanku bus kurti planus, ieškoti naujos informacijos, užmegzti naujas pažintis ir aplamai verta bus daugiau bendrauti. Tiesa, viskas eisis kuo puikiausiai tik tada, jei vengsite ginčų bei konfliktų.
 Taip pat nestigs kūrybinio įkvėpimo, būsite darbingi ir pozityvūs. Galima bus imtis sudėtingų užduočių, kurioms reikia profesionalumo ir įkvėpimo. Beje, tie, kurių požiūris į savo darbą lengvabūdiškas, kurie nesistengia profesionaliai atlikti savo užduočių, netikėtai gali patirti nemalonumų dėl techninių nesklandumų. Tačiau neverta nieko keisti darbo veikloje ir pradėti naujų darbų. Ne laikas avantiūroms bei azartiniams lošimams. Palanku imtis kažkada užmesto, nepavykusio darbo. Geras  laikas kelionėms. Dabar tikras vertybių, susijusių su jūsų jausmais, prisirišimais patikrinimo metas. Gali  tekti kritiškiau įvertinti buvusį meilės pasirinkimą, suvokti padarytas klaidas, neįvykdytus įsipareigojimus. Šiuo metu bus  karminių išbandymų periodas, kai tenka grąžinti skolas savo partneriams, asmenims, kuriuos mylite ar mylėjote ir buvote nuvylę. Tai metas, kai reikia stengtis kuo daugiau duoti savo artimiesiems, šeimai, tiems, kuriuos mylite labiausiai. Jeigu per šį laikotarpį ką nors prarasite, ką nors pamesite ar būsite apvogti, mažiau pergyvenkite,  tai tik  karminė skola.


Avinas. Smagiausiai jausitės savo namuose – ar galite sau leisti bent dieną niekur neiti ir savo laiką skirti vien namams, artimiesiems, ypač mamai? Aiškiai suvoksite problemas, susijusias su šeima, namais. Liūdesys išnyks taip netikėtai, kaip ir atsirado.

Jautis. Labai gilinsitės į savo praeitį, analizuosite ne tik save, bet ir kitus. Ieškokite savo klaidų, siekite jas ištaisyti – tai tas retas metas, kada atsiveria vartai į praeitį ir galima ją koreguoti.

 Dvyniai. Bus svarbu nurimti, kontroliuoti savo emocijas. Netvarkykite finansinių reikalų, nepirkite brangių daiktų – patirsite nusivylimą bei nuostolius.

Vėžys. Kam anksčiau ryžto ar valios pritrūkdavo, dabar pakaks su kaupu. Entuziazmas leis pamiršti ankstesnes nesėkmes ir pasinaudoti esamomis galimybėmis. Imkitės skubių reikalų tvarkymo.

 Liūtas. Aktyviai veiklai, reikalų tvarkymui nelabai palankus metas. Tačiau būtent dabar, netikėtai galite išvysti tai, ką kažkada praleidote dėl skubėjimo, fantazijos stygiaus ar nuovargio ir rasti būdų atsigriebti. Palankiais bus konfidencialūs susitikimai ir susitarimai.

 Mergelė. Tinkamas metas taikytis, taip pat sėkmingas ieškantiems naujų uždarbio šaltinių. Planuokite ateities darbus ir daugiau bendraukite, raskite laiko nuoširdžiau pasišnekėti su senais draugais.

Svarstyklės. Gali greitai kilti ginčas darbe ar viešajame transporte. Jūsų elgesys nebus įprastas – vėliau patys savimi stebėsitės. Galima tikimybė, kad nukentėsite, jei pristigs atsargumo su darbo įrankiais ar vairuojant automobilį.

 Skorpionas. Netikėtai gali paaiškėti, kad visas triūsas buvo veltui. Ir iš tiesų, jei nebūsite atsargūs, nublokšite save atgal. Pavojingi ginčai su partneriais, sutuoktiniu, ar teisėsaugos bei teisėtvarkos atstovais gali baigsis nemenkais nuostoliais.

Šaulys. Per šį laikotarpį nieko svarbaus nesiimkite. Verta tvarkytis, išmesti, kam nors atiduoti nereikalingus daiktus, drabužius. Labiau rūpinkitės savo sveikata. Būkite atidesni maisto kokybei – gresia virškinimo sutrikimai.

Ožiaragis. Daugiau bendraukite, tarkitės, keiskitės nuomonemis, informacija – galite išgirsti jums svarbių dalykų. Šio laikotarpio pasiūlymai bus labai perspektyvūs, galite drąsiai juos priimti. Taip pat tikėtini nauji ilgalaikiai kontraktai užsienyje.

Vandenis. Palankus metas sandoriams, piniginiams ir turtiniams reikalams tvarkyti, buitinėms problemoms spręsti. Ir nebijokite pakeisti kai kurių senų įsitikinimų, principų. Tinkamas periodas stambiems pirkiniams įsigyti (automobilį,  namą, žemės sklypus)

Žuvys. Verta tikėti savimi, optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Tai geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus, priimti radikalius sprendimus. Svarbių finansinių sprendimų priėmimą geriau atidėti kitam periodui. Neverta rizikuoti ir investuoti į mažai ištirtas sferas.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą