2016 m. birželio 14 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė birželio 16-30 dienomsPrasidėjo kiek keistokas periodas, galintis viską apversti aukštyn kojomis ar kitaip išbalansuoti nusistovėjusį stabilumą. Šis staigmenų metas gali būti lemtingas visomis prasmėmis, tiek gerais įvykiais, tiek blogais. Geriausias būdas, belaukiant likimo išdaigų, būtų vidinis nusiteikimas priimti visus gyvenimo iššūkius ramiai, pasiruošus ir patiems nemaloniausiems dalykams. Kaip žinoma, nelaimės ateina netikėtai.
Rūpesčių išvengsime, jei būsime jiems pasiruošę. Šis periodas nebus toks netikėtas, jei paisysite ankstesnių saugumo reikalavimų. Šiuo metu bus palanku pradėti naujus darbus, projektus, svarbius reikalus tvarkyti, taip pat  įvairiems susitikimams, susitarimams, deryboms įvykti. Palanku pradėti bylinėjimąsi. Tinka pasirašyti ilgalaikius sandorius, iš kurių nesitikite greitos naudos. Tai sėkmingas laikas ir kolektyvinei veiklai ir švaros talkoms organizuoti. Verta grįžti prie bendravimo problemų sprendimo, kilusių pastarąjį mėnesį, santykių išsiaiškinimo, siekiant juos pagerinti, ištaisyti klaidas, susitaikyti. Kompromisai bus pasiekiami lengviau.
Tinkamas laikas įsigyti vertingus daiktus, drabužius, papuošalus, meno kūrinius.

Avinas. Imkitės tik neatidėliotinų reikalų ir būkite atidesni – gręsia klaidos dėl nesusikaupimo arba patiklumo. Raskite laiko pailsėti vidury darbo savaitės. Geras laikas komandiruotėms, darbo reikalams tvarkyti, taip pat sveikatai tikrinti.

Jautis. Sėkmingas metas avantiūristams ir įsimylėjėliams. Jei savęs prie šių kategorijų nepriskiriate, geriau atsipalaiduokite ir pasiduokite veiksmų tėkmei – savaime daug kas išsispręs taip, kaip jums reikia.

Dvyniai. Neskubėkite, nurimkite, dėl nieko neišgyvenkite – tai laukimo metas, kuomet yra kaupiamos jėgos, patirtis. Pirmoje savaitės pusėje būsite darbingesni, o antrojoje - ko gero, nieko nespėsite, visur galite vėluoti.

Vėžys. Optimistinis mąstymas itin pasitarnaus, geriau būtų ne priimti sprendimų, susijusių su finansais, bei karjera. Pasistenkite ką nors išties malonaus pasakyti artimiesiems, mylimam žmogui, draugui.

Liūtas. Priimkite gautus pasiūlymus bendradarbiauti, taip pat pasiūlymą pasisviečiuoti pas draugus. Retas bei sėkmingas momentas pasirodyti visuomenei, svečiams priimti. Netruks naujų idėjų ir projektų kūrimui.


Mergelė. Problemų iškils daugoka, tad nesistenkite visko aprėpti. Neskubinkite įvykių – savo rūpesčių sprendimą atidėkite neribotam laikui. Tinkamas metas kviestis į svečius senus draugus. Tai gali tapti džiugiu ir naudingu šeimos gyvenimo įvykiu.

Svarstyklės. Aplinkiniai jums simpatizuos, reikš pagarbą, skirs ypatingą dėmesį. Atsiras gera proga svarbiam pokalbiui su žmogumi, nuo kurio priklausys jūsų ateitis, pripažinimas ir pinigai.

Skorpionas. Reikalai, kuriuos dabar tvarkote, neduos greitų vaisių, tačiau pasiekimai bus ilgalaikiai. Atsakingus susitikimus prasmingiau būtų atidėti kitos savaitės pradžiai. Ir pasistenkite pirmiausia būti gerais saviems, o ne svetimiems.

Šaulys. Nusimato sėkmingi įvykiai. Bus palankūs įvairūs susitikimai, naujos pažintys. Neskubėkite kuo daugiau nuveikti, nes galite pridaryti klaidų, kurias teks vėliau taisyti. Optimizmas padės išsaugoti gerus santykius su aplinkiniais.

Ožiaragis. Pagaliau atgausite viltį ir jėgas. Palankus laikotarpis aptarti su vadovybe jūsų uždarbio perspektyvas. Naujus veiklos pasiūlymus verta priimti.

Vandenis. Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių. Tai palankus periodas romantiškoms kelionėms bei slaptiems meilės pasimatymams, bei pokalbiams su tais, kuriuos laikote savo mokytojais. Verta apsilakyti pas būrėją ar aiškairiagį.

Žuvys. Išaiškės įvykių prasmė, tai padės atsikratyti iliuzijų, susijusių su dalykiniais, piniginiais reikalais bei jausmais. Periodas pasirodys įtemptas, nors daug kuo bus palankus. Verta spręsti problemas, susijusias su skolomis, mokesčiais. Geras laikas turtui įsigyti.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą