2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė gegužės 5-19 dienomsPrasideda geras laikas profesinei veiklai, konsultacijoms, susitikimams su išradėjais, racionalizatoriais, kūrybingais asmenimis. Tinkamas periodas  priimti ilgalaikius finansinius sprendimus, ieškoti naujų taupymo būdų.
Svajonės ir planai  gali virsti realybe, jei būsite nuoseklūs, ištvermingi ir atkaklūs. Ypač gerai seksis moterims, nes kūrybiškumas labai gali praversti, todėl ne laikas abejoti, drąsiai siūlykite savo idėjas, išnaudokite galimybes. Puiki proga savo darbams pristatyti, nes jie bus labai aukštai įvertinti visuomenės. Taip pat tiks tvarkyti piniginius ir turto reikalus, ypač bus svarbu niekur  neskubėti, nes šio meto sprendimai bus ilgam. Palanku ieškoti naujų pajamų šaltinių, dingusių pinigų ar daiktų, gali grąžinti seną skolą. Būkite ypač atidūs informacijai, atsitiktinai nugirstai minioje ar viešame transporte. Patartina pasitarti su draugais kaip būtų geriau elgtis, kuo užsiimti, kad daugiau uždirbti, o gal  kartu aptarinėjant šį klausimą gali kilti ir labai puikių naujų sumanymų.

Avinas. Labai gerai aiškintis teisybę, kovoti už savo teises, taip pat už jums priklausančius pinigus darbe. Beje, gali paaiškėti, kas tarp bendradarbių jums seniai puoselėja simpatiją.

Jautis. Džiaugsmo, atsipalaidavimo bei meilės metas. Kad ir ko imsitės - pasiseks, pasikliaukite savo įkvėpimu ir imkitės svarbių dalykų. Beje, per vyresnę moterį gali išsipildyti seniai puoselėta svajonė, įvykti laimingas pokytis jūsų gyvenime.

Dvyniai. Kad ir kuo užsiimsite, mokėkite laiku sustoti. Šiuo periodo metu nepatartina per daug ko nors norėti, per daug siekti ir dirbti, verčiau atsipalaiduokite, pailsekite ir viskas ateis savaime ar tai gausite dovanai. Palankus metas šeimos šventėms planuoti.

Vėžys. Būsite energingi, tad pavyks operatyviai įveikti kilusias problemas, išspręsti susikaupusius reikalus. Ir labiau įsiklausykite į aplinkinių nuomonę – individualistiškas požiūris dabar jums gali trukdyti.

Liūtas. Elkitės ramiai, neskubėkite, nesinervinkite. Mažiau reaguokite į smulkmenas.  Nepersidirbkite, raskite laiko pailsėti, atsipalaiduoti. Svarbius reikalus tvarkyti paveskite artimam žmogui arba atidėkite tai kitam periodui.

Mergelė. Bendraukite ir daugiau tarkitės – gali kilti šaunių sumanymų, susijusių su dalykiniais, finansiniais klausimais. Draugų pagalba taip pat gali būti svarbi bei reikalinga, ypač sprendžiant įsidarbinimo klausimą, materialines problemas. Puikus laikas imtis permainų veikloje verta rizikuoti versle, pasirašyti svarbią darbo sutartį, sandorį.

Svarstyklės. Labai produktyvus ir palankus metas tvarkyti biurokratinius reikalus, tinkamas susitikimams su svarbiais žmonėmis, užsieniečiais. Vėliau geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo ar šurmulio.

Skorpionas. Nelabai  tinkamas laikas tvarkyti skolų, mokesčių reikalus. Šiuo metu  gana nuostolingas metas. Labiau pasaugokite sveikatą, didesnė traumų, nelaimingų atsitikimų darbe tikimybė.

Šaulys. Geras metas susitikimams, susitarimams, tvarkyti teisinius reikalus. Saugokite savo reputaciją ir nesivelkite su niekuo į ginčus, stenkitės nepažeidinėti taisyklių, įstatymų. Būkite labai atidūs, jei teks užsiimti atsakingu darbu, – galite padaryti žioplų klaidų. Labiau pasaugokite sveikatą.

Ožiaragis. Pasistenkite užsitikrinti įtakingo asmens, vadovo paramą, pasirūpinkite savo autoritetu. Būkite budrūs ir atidūs atlikdami kasdienines užduotis, tiek namie, tiek darbe, jei nenorite susilaukti nemalonių pastabų ar baudų.

Vandenis. Bendraudami, kalbėdami, klausydami galite sužinoti daug svarbių dalykų, kurie padės išnarplioti painų klausimą. Labai palankus periodas susitikti su įtakingais asmenimis, kreiptis su pasiūlymais bei prašymais į savo vadovybę ar kitus oficialius šaltinius, įvairias organizacijas dėl verslo plėtros.

Žuvys. Jums gali pavykti išspręsti įsisenėjusią ir jums svarbią problemą. Nuojauta neleis apsirikti, ypač sprendžiant piniginius ir turto klausimus. Tik venkite ginčų su artimaisiais bei vadovybe.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą