2016 m. kovo 23 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė kovo 24 - balandžio 7 dienomsNusimato labai prieštaringas metas. Netikėtai gali užgriūti  asmeniškai skaudžios problemos, kilti nepasitenkinimas savimi, savo veikla, karjera. Neobjektyviai vertinsite ne tik savo, bet ir namiškių veiksmus.

Šis laikotarpis itin nepalankus bendravimui, kelionėms, pirkiniams. Siekite daugiau dėmesio parodyti aplinkiniams, ypač vyresnio amžiaus asmenims, daugiau pagarbos jų nuomonei, požiūriui į gyvenimą. Venkite ginčų, nebūkite užsispyrę, nesivelkite į konkurencinę kovą, ypač kelyje su pareigūnais.
Gali pablogėti sveikata. Tai sunkios dienos turintiems silpną širdį, pažeistą stuburą, kelius, sergantiems sąnarių ligomis, taip pat senyvo amžiaus žmonėms, vaikams. Gali išaugti traumų dėl kritimo ar svorio užgriuvimo, neatsargaus elgesio su įrankiais, ginklais, ugnimi tikimybė.  Šis laikotarpis bus turtingas puikiomis progomis ištaisyti ankstesnes klaidas, atsiprašyti, padėti kažkam sunkioje situacijoje. Geras metas dirbti su sudėtinga, senai  primiršta profesine informacija. Bus palankūs ir įvairūs dalykiniai susitikimai, pasitarimai, ypač siekiant pasidalyti patirtimi, ko nors pasimokyti.
Tiesa, tvarkydami reikalus, susijusius su finansiniais dalykais, nebūkite patiklūs. Nepatartina tvirtinti svarbių finansinių dokumentų gerai visko nepatikrinus, neįvertinus. Taip pat derėtų vengti neapgalvotų pažadų, skubotų įsipareigojimų, impulsyvių sprendimų. Siekite aiškumo, konkretumo.


Avinas. Pavojingos, nelabai  smagios dienos, tiesa, gali paaštrėti intuicija, tačiau tokio nušvitimo nereikėtų traktuoti labai rimtai, kaip ir labai sureikšminti  atsivėrusių tiesų. Tik dabar atsivers gera  progą pakeisti jūsų netenkinančią situaciją.

Jautis. Saugokite savo bei šeimos narių, ypač tėvų, ramybę. Šiomis dienomis apskritai niekur neskubėkite, niekame nerizikuokite – gręsia traumos, nuostoliai.  Paskubėkite išspręsti darbo problemas, kitaip gali atsirasti didelių skolų.

Dvyniai. Gręsia rūpesčiai, susiję su tėvais, artimaisiais, namais. Galimos įvairios avarijos, nenumatytos išlaidos. Dienos nepalankios viešnagėms ar svečiams priimti. Šiaip geras periodas  kreiptis pagalbos į įtakingus asmenis.

Vėžys. Daugiau bendraukite, kalbėkitės, aiškinkitės apie savo projektus, planus, naujas idėjas. Jus išgirs, įvertins – paaiškės, kad turite aibę draugų bei sąjungininkų. Pažintys šio periodo  metu bus laimingos ir turės perspektyvų.

Liūtas. Itin svarbus bus draugų, partnerių, palaikymas, tad ir problemas vieniems spręsti nereikėtų – tarkitės, prašykite pagalbos. Būkite dosnūs, ir gyvenimas jums atsivers nauju žavesiu. Pradžiuginkite malonia smulkmena savo antrąją pusę.

Mergelė. Dabar viskas jūsų rankose, tad nesėdėkite jų sudėję! Būkite drąsūs, ryžtingi, pakovokite už savo teises darbe. Tiesa, namuose kovą dėl principų reikėtų keisti kovą už meilę – būkite nuoširdesni sutuoktiniui.

Svarstyklės. Likimas bus dosnus jeigu būsite atidesni, malonesni visiems, su kuriais teks bendrauti, pakantesni artimųjų pažiūroms. Niekur neinvestuokite pinigų, galite juos prarasti.

Skorpionas. Stenkitės suteikti daugiau džiaugsmo sutuoktiniui. Būtų puiku, jei kur nors dviese išvyktumėte dienai pailsėti toliau nuo namų, reikalų bei pažįstamų. Šios dienos nepalankios gausiems susibūrimams, viešnagėms, aktyvioms šventėms.

Šaulys. Gana slegiantis laikotarpis, nors  kai kas gali pasisukti ir į gerą pusę. Galvokite tik apie šviesius dalykus, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Kita vertus, nepanikuokite, jei ką nors negero sužinosite apie artimą žmogų, sutuoktinį – viskam yra paaiškinimas, visada yra kokia nors išeitis.
Ožiaragis. Nepervertinkite savo galimybių nei tvarkydami reikalus, nei aiškindamiesi santykius su mylimu žmogumi. Venkite atsakingų darbų ir savo vadovo. Daugiau  praleiskite laiko savo namuose, atidėkite keliones. Saugokite sveikatą.

Vandenis. Pirma periodo pusė bus lemtinga, netikėtai gauta naujiena, išgirstas pasiūlymas gali būti tik akių dūmimas. Mokėkite skirti provokacijas ir apgaules. Stebėkite aplinkos ženklus, žmonių elgesį, įsiklausykite į mylimo asmens, savo vaikų kalbas.

Žuvys. Elkitės ramiai, nieko nekeiskite, nesivelkite į avantiūras. Nepatartina rizikuoti tvarkant piniginius, turtinius reikalus. Nereikėtų aiškintis su sutuoktiniu santykių, ypač jei  sužinosite nemalonių faktų apie antrosios pusės elgesį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą