2016 m. kovo 9 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė kovo 10-24 dienoms Po Saulės užtemimo, kuris įvyks kovo 9-tą dieną, visų laukia ypač nepalankus metas, turint omeny ir tai, kad bus tarpužtemiminis laikotarpis, nes kovo 23 dieną įvyks ir Mėnulio užtemimas. Gali stigti jėgų ir pasitikėjimo savimi, tiesiog optimizmo. Patartina būtų nieko svarbaus nesiimti, niekur neskubėti. Naujų darbų taip pat neverta pradėti ir vengti įsipareigojimų. Tai labai sudėtingas laikotarpis, kada galima stipriai apsigauti, ilgainiui įkliūti į nepalankias situacijas, sugadinti tarpusavio santykius, net susirgti.

Netinkamas metas kompromisams, juolab kad intuicija bus apsnūdusi, galite nepajausti kada peržengiate leistinas ribas. Nepataikaukite nei sau, nei kitiems, nemėginkite ko nors paveikti brangia dovana ar daug žadančiu jausmingumu. Būtų svarbu nepainioti meilės žaidimų su dalykiniais reikalais.
Daugiau dėmesio patartina skirti šeimai, namams, santykiams su artimaisiais. Labiau įsigilinkite į savo vaikų, sutuoktinio, mylimo žmogaus nuotaikas, pasistenkite suprasti jų rūpesčius, problemas. Atviri pokalbiai labiau suartins – mokėsite girdėti ir jausti kitą, o nuoširdumas bus savaiminis dalykas.
Labai įtemptas ir konfliktinis periodas. Gali pablogėti savijauta, be priežasties atsirasti irzlumas. Nesivelkite į intrigas darbe. Tai sudėtingas laikas protiniam darbui, reikia būti atidiems rašant, skaičiuojant, atsargesniems darbui su kompiuteriais. Labiau tikrinkite pasiekiančią informaciją. Blogiau gali sektis transporto, žiniasklaidos tarnyboms. Nemenka autoavarijų, traumų, vagysčių, apgaulių tikimybė. Suaktyvės telefoniniai ir kiti sukčiai, kurie naudojasi moderniomis technologijomis. Nepasirašykite jokių sutarčių, nepalankus metas imti paskolas.

Avinas. Geras laikotarpis taikytis, ypač su sutuoktiniu ar žmogumi, su kuriuo sieja senas romantiškas ryšys, – nesunkiai rasite kompromisą, taip pat  tinkamas laikas aptarti meilės santykių perspektyvas. Deja, nepavyks išvengti  stresų, nenumatytų išlaidų.

Jautis. Šį laikotarpį jausitės itin darbingi – tai puiki proga imtis didelio tvarkymosi, ką nors iš esmės pakeisti savo namuose, gyvenime. Pasistenkite parodyti daugiau šilto dėmesio antrajai pusei. Beje, šiomis dienomis galimos lemtingos pažintys – galite susitikti su žmogumi, kuris pakeis jūsų ateitį.

Dvyniai. Jeigu nesistengsite pastebėti visų trūkumų artimuosiuose, mokėsite prisiminti ir apie jų nuopelnus, gerąsias savybes ir išvengsite konfliktų. Būkite atidūs kelyje, darbe, buityje, netikėtos traumos gali ilgam išmušti iš kasdienybės.

Vėžys. Netnkamas laikas kelionėms, viešnagėms, bendravimui. Venkite ginčų su kolegomis, klientais, bendrakeleiviais – nesiimkite nieko mokyti, nes jūsų pastangos nebus įvertintos.

Liūtas. Būdami atlaidesni ne tik savo porai, bet ir sau, išvengsite nemalonumų ir sveikatos negalavimų. Venkite kažką keisti, dabar tam labai netinkamas metas. Nesiskolinkite pinigų, nepasirašinėkite sutarčių.

Mergelė. Galite tikėtis sulaukti seniai matytų draugų, giminaičių ir net tolimų svečių iš užsienio, bei patirti nenumatytų su tuo susijusių išlaidų. Blogai pasijusite, nes šiuo metu ir taip neturite pakankamai pajamų.

Svarstyklės. Jausite nuovargį, bei išsekimą, todėl venkite bendravimo su jums nemaloniais asmenimis, tiesiog ilsėkitės.  Jūsų nuotaikas praskaidrins vaikų pasiekimai, mylimo žmogaus šiluma.
               
Skorpionas. Laukia sudėtingas laikas, kai nepasitenkinimas, prieštaravimai sprendžiami maištu. O nepatiks daug kas, tarkim, gali pasirodyti, kad visas darbas veltui, jus išduoda, nemyli. Bet kokiu atveju, jei  nebūsite atsargūs, nublokšite save atgal. Nusimato pavojingi ginčai su partneriais, sutuoktiniu.

Šaulys. Tikėtini nemalonumai darbe, tad geriau nieko atsakingo nesiimkite. Nepažeidinėkite įstatymų, venkite ginčų su teisėsaugos, teisėtvarkos atstovais. Verta tvarkytis, išmesti, ar kam nors atiduoti nereikalingus daiktus, drabužius. Labiau pasaugokite savo sveikatą. Būkite atidesni maisto kokybei – galimi virškinimo sutrikimai.

Ožiaragis.  Pasyvumas – geriausia taktika. Niekuo svarbiu neužsiimkite, atsakingus reikalus atidėkite kitai savaitei. Šiuo metu nesate stiprūs, o priešiškai nusiteikusių asmenų tik daugės. Siekite, kad jus supantys žmonės jums linkėtų tik gero ir patys to linkėkite kitiems.

Vandenis. Esate ties permainų slenksčiu ir šio laikotarpio mintys, susitikimai, pokalbiai turės įtakos jūsų ateičiai. Jus programuojate savo likimą. Tik neskubėkite – kol kas reikia išlaukti. Ieškokite bendraminčių – jų parama bei pagalba taps lemtinga.

Žuvys. Rimta veikla neužsiimkite, nors verta pamąstyti apie savo karjerą, pasikalbėti su reikalingais žmonėmis. Tinkamas metas su šefu aptarti uždarbio klausimą. Nelabai palankus laikas pirkti stambius pirkinius - automobilį, kompiuterį ar buitinę techniką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą