2015 m. spalio 22 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė spalio 22 lapkričio 5 dienomsArtinasi jėgų atgavimo, pakilimo ir susivokimo metas, kuomet apima prašviesėjimas ir akimirksniu viskas tampa aišku. Tiks priimti žaibiškus sprendimus, veikti ekspromtu. Palanku dirbti su nauja informacija, ko nors mokytis. Gerai tvarkyti namus, priimti svečius. Būkite linksmi, pokštaukite, džiaukitės, linksminkitės. Prisiminkite vaikystę, susitikite su senais gerais draugais. Daugiau laiko skirkite savo vaikams. Geros dienos meilei, romantiškoms pažintims užmegzti – jos bus laimingos. Svarbu visais klausimais turėti savo nuomonę ir nepasiduoti kitų – draugų, aplinkinių įtakai. Mažiau klausykitės, kas ką šneka, nesivelkite į ginčus, niekam nieko neaiškinkite, darykite tai, kas jums atrodo svarbu, teisinga – pakluskite savo intuicijai. Derėtų vengti rimtų įsipareigojimų, tiek asmeninių, tiek dalykinių. Netinka skolinti ar grąžinti pinigus.
Avinas. Paišlaidaukite – nevaržykite savęs. Ir atidžiau įsiklausykite į savo norus. Būtina pasidžiaugti savimi, savo gyvenimu. Galbūt neatidumas sau yra tam tikrų problemų meilės srityje priežastis? Geras laikas sėkmingoms kelionėms, svarbiems susitikimams.
Jautis. Puikios dienos tiek šventimams, tiek romantiškiems pasimatymams. Be abejo, pasistenkite kuo daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Savaitgalis itin palankus supažindinti artimuosius su žmogumi, kurį mylite. Pirmadienį galima rizikuoti tvarkant finansinius reikalus.
Dvyniai . Net jei neturite problemų, lengvai jų prisigalvosite. Mokėkite vertinti jus mylinčius žmones, labiau pasikliaukite jums atsidavusio asmens jausmais bei ištikimybe. Jus gerai paveiks ne tik meilės pasimatymas, bet ir nuoširdus pokalbis su senu draugu.
Vėžys. Džiugios dienos! Nepraleiskite progos savaitgalį kuo nors maloniu nustebinti artimuosius, ypač savo vaikus, mylimą asmenį. Gimtadieniui ar šeimos  šventei švęsti itin palankus savaitgalis. Šį laikotarpį palanku imtis skubių darbų,  tikrintis sveikatą.
Liūtas. Laimė gali slėptis ir mažuose dalykuose. Šiomis dienomis tai tikrai patirsite. Kad jaustumėtės laimingi, pakaks nedaug, bet tai turi būti tikra ir nuoširdu. Savaitės pradžia gali aplankyti netikėtas džiaugsmas, geros naujienos, džiugios permainos!
Mergelė. Šio periodo metu itin svarbu nepasiduoti spaudimui iš viršaus – kad ir ką manys jūsų viršininkai, kad ir ko iš jūsų reikalaus, nieko nekeiskite, su niekuo nauju nesutikite. Dabar tikrai ne laikas atsakingiems karjeros sprendimams.
Svarstyklės. Nors jūsų nuotaika puiki, vis dėlto, nebūkite patiklūs – blogis moka prisidengti ir gerumo kauke. Ne laikas reikšti savo nuomonę, žadėti, įsipareigoti. Kitaip kalbant, geriau patylėti, nes viskas, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus.
Skorpionas. Apmąstymų ir vertybių keitimo metas. Darykite tik tai, kas jums malonu ir nesunku. Labiau pasaugokite sveikatą bei gerą nuotaiką – nesikuklinkite pasilepinti. Nemenka apgaulių, vagysčių tikimybė.
Šaulys. Netinkamas metas  aiškintis teisybę, su kuo nors ginčytis ar dėl ko nors tartis. Stenkitės nesivelti į svetimus reikalus, niekam nieko nepatarinėkite, nedalinkite pamokymų. Savaitgalis palankus viešnagėms, pasirodyti visuomenėje.
Ožiaragis. Verta pasikliauti vien savo triūsu, mažiau prašykite pagalbos,  svarbu likti savarankiškiems. Beje, jei kas nors mėgintų užkrauti jums savo  darbus, neapsiimkite: gali užsimegsti žalingi santykiai.
Vandenis. Neturėtumėte dėti daug vilčių į gautus pasiūlymus, pažadėtus dalykus, užsimezgusias romantiškas pažintis. Venkite patarinėti, nurodinėti – jei kas nors nepavykktų, jus tikrai prisimins... Būkite atsargesni bendraudami su užsieniečiais.
Žuvys. Ilsėkitės, džiaukitės savo jausmais bei gyvenimu. Bet kokia įtampa, nerimas bus žalingi. Keblokas laikas romantiškiems susitikimams – galimi nesusipratimai. Labiau pasikliaukite mylimu žmogumi – abejonės gali tapti skyrybų pagrindu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą