2015 m. rugsėjo 22 d., antradienis

„Sel“ koncertas AirijojeSEL ir Airijoje yra SEL – turbūt taip būtų galima pasakyti apie grupės SEL koncertą šios šalies sostinėje. Pasak organizatorių, jie iš Egidijaus Dragūno sulaukė tokių reikalavimų, kokių dar neteko iki šiol išpildyti, tačiau yra įsitikinę, kad pavyko surengti šou, kokio Lietuvos emigrantai dar nebuvo regėję. Beje, koncertas vyko salėje, kuri 3 kartus buvo pripažinta geriausia Airijoje.

Egidijus Dragūnas, pasibaigus deryboms dėl jo pasirodymo Airijoje, dar iki koncerto į pasirodymo vietą atsiuntė savo garso režisierių. Atlikėjo, neseniai Vilniuje surengusio įspūdingą šou, atstovas norėjo savo akimis pamatyti koncertų salę, įsitikinti jos techninėmis galimybėmis.
„Po apžiūros paprašė padidinti apšvietimo ir garso lygį, – sakė SEL pasirodymą kuruojančios renginių organizavimo komandos „Dublin City Events“ vadovas Tomas Kovelinas. – Be to, papildomai buvo sumontuojamas didžiulis LED ekranas, skirtas specialioms vaizdo projekcijoms. Žinoma, nestigo lazerių, kurie tapo neatsiejama Egidijaus koncertų dalimi.“
„Laukiu jūsų visų pasirodyme Dubline. Aš esu įsitikinęs, kad mes labai gerai praleisime laiką“, – prieš pasirodymą sakė Egidijus.
Renginys vyko puikioje salėje „Vicar Street“, kurioje iki šiol nebuvo organizuojami jokie lietuvių pasirodymai. Ji 2008-aisiais, 2009-aisiais ir pernai buvo pripažinta geriausia koncertų sale Airijoje.
„Daug erdvės, aukštos lubos, gera akustika, aukščiausia garso kokybė, paslaugus aptarnaujantis personalas. Galime garantuoti, kad žmonės per SEL pasirodymą neturės grūstis“, – žadėjo šou organizatoriai.
Tai daugiausia lietuvių Airijoje surinkęs vieno atlikėjo koncertas. Likus dviem savaitėm iki konserto buvo išpirkti beveik visi bilietai. Iš viso koncerte dalyvavo apie 1500 SEL gerbėjų. Tai Lietuvos atlikėjui, koncertuojančiam Airijoje, rekordas.
Siekdamas aukščiausios kokybės SEL lyderis į Airiją atskrido su savo 13 žmonių komanda. Dubline jis apsistojo aukščiausios klasės 5 žvaigždžių viešbutyje, atlikėjo pageidavimu po miestą buvo vežiojamas prabangiu verslo klasės automobiliu.
SEL koncertą rengiantys organizatoriai neslepė, kad rūpintis tokio kalibro atlikėjo techniniais ir asmeniniais reikalavimais nebuvo lengva, tačiau labai įdomu.
„Egidijus yra maksimalistas, todėl su tokiais atlikėjais bendradarbiauti ir labai įdomu, ir naudinga. Iššūkis vien dėl to, kad vos paskelbus pirmąją informaciją kilo ažiotažas tarp Airijos lietuvių. Koncertų salėje sutalpinome itin daug žmonių ir pasirūpinome, kad jie jaustųsi patogiai. Ne ką mažesnis iššūkis buvo techninis renginio įgyvendinimas“, – sakė rengėjai.
Renginių organizatorių komanda „Dublin City Events“, rugsėjo 20-ąją mininti vienerių metų gimtadienį, naują sezoną Airijos lietuviams siūlys ir daugiau Lietuvos ir užsienio žvaigždžių pasirodymų. Naujame sezone dainuos Andrius Mamontovas, „Mumiy Troll“, pasirodys didžėjus Jamesas Zabiela, bus rodomas „Domino“ teatro spektaklis „Testosteronas“ bei Raganiukės teatro spektaklis „Raudonkepuraitė pusnyse“.
Bilietai į SEL koncertą Dubline kainavo nuo 35 iki 70 eurų. Į pasirodymą buvo įleidžiami asmenys nuo 14 metų (nepilnamečiai įleidžiami su suaugusiais klausytojais).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą