2015 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė rugsėjo 26 - spalio 7 dienomsLabai neramus metas, kuomet viskas nutinka visai ne taip, kaip turėjo būti... Ką nors planuoti aplamai neverta – paskutinę akimirką gali tekti staigiai persiorientuoti ir pasukti visai kita linkme. Ypač sunkus metas bus iki Mėnulio užtemimo, įvyksiančio rugsėjo 28 dieną. Vėliau įtampa kiek atslūgs, prasidės palankesnis metas, tačiau nieko rimto daryti nevertėtų.

Labiau apgaulingas ir pavojingas laikotarpis bus moterims. Jos bus linkusios dažniau klysti, neteisingai įsivaizduoti partnerių bei draugų galimybes. Nevalia pasiduoti įveliamais į avantiūras, būtina saugotis intrigantų, apgavikų. Beje netikėtai, galite sutikti tokius žmones, kurie gali jus išduoti ateityje.
Tai labai netinkamas laikas pradėti naujus darbus, pasirašyti svarbius dokumentus, aktyviai veikti. Neužsigriebkite per daug darbų – bus sunku susikaupti, stigs jėgų ir ramybės. Šiuo metu geriausia  taisyti klaidas, grąžinti skolas, atsiprašyti, taikytis. Nebūkite patikliais bendraudami, pirkdami, tardamiesi. Netarpininkaukite, neužmegzkite naujų pažinčių – jos nieko gero neduos.  Sudėtingiau seksis vadovams, sportininkams, kariškiams.
Išaugs ir nelaimingų atsitikimų kelyje tikimybė. Nepalankus periodas įvairiems šventimams, pristatymams, viešnagėms, kelionėms. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, atsargiau vairuokite autotransportą.

Avinas. Pavojingas periodas. Ne laikas teisti, aiškintis tiesą. Problemos gręsia ir dėl senų, neįvykdytų pažadų, negrąžintų skolų. Būtina vengti konfliktų su teisėtvarkos atstovais. Galite patirti stresą per artimą žmogų, sutuoktinį ar dalykinį partnerį.
Jautis. Smulkios problemos gali erzinti, gadinti nuotaiką, savijautą. Patausokite savo sveikatą ir nuotaiką. Neieškokite klaidų kituose ir nepasiduokite bereikalingai panikai, jei išgirsite kokią negerą naujieną – galimas dalykas, kad kažkas kažką supainiojo. Bus didesnė traumų, nesėkmių tikimybė gamyboje, buityje.
Dvyniai. Pavojaus galite nepajusti, tad pasisaugokite, kad neįsiveltumėte į avantiūrą... Bent mažiau žadėkite, nesiskolinkite ir neskolinkite. Gali paaštrėti nesutarimai šeimoje, atsirasti naujų nesklandumų tarp įsimylėjėlių. Būkite atidesni vaikų elgesiui – gali pasikartoti senos problemos.
Vėžys. Nesivelkite į avantiūras, apkalbas, nes viskas gali pakrypti nenumatyta linkme. Nekreipkite per daug dėmesio į gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus, užsimezgusias pažintis, taip pat apkalbas apie artimą asmenį.
Liūtas. Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko to, ko nesinori. Artimiesiems taip pat neleiskite rizikuoti dalykuose, dėl kurių abejojate. Saugokite sveikatą ir turtą. Itin sunkus periodas tiems, kas gimė paskutinėmis ženklo dienomis.
Mergelė. Bus svarbu neprarasti savitvardos ir likti ramiems. Stenkitės nereaguoti į provokacijas – galite patekti į bėdą, ypač jei gimėte paskutinėmis ženklo dienomis. Menulio užtemimas įvyks Mergelės ženkle. Ypač patartina nesivelti į diskusijas – niekam nieko neaiškinkite ir nežadėkite.
Svarstyklės. Galite susidurti su įžūliais, išpuikusiais, nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų. Būkite kantresni, saugokite savo nervus, sveikatą ir turtą.
   Skorpionas. Būsimi ketinimai nieko gera neduos – tai netikęs laikas imtis ko nors  naujo, aptarinėti veiklos perspektyvas su vadovybe. Mokėkite laiku nusileisti ir darbe, ir namie bei nieko iš kitų nereikalaukite.
Šaulys. Nors itin nepalankus periodas, jums vis dėlto pakaks supratingumo, kaip išvengti kritinės situacijos bendraujant, dirbant, keliaujant. Galimos problemos dėl per didelio ambicingumo, nesiskaitymu su aplinkiniais, ypač valdininkų, kelių policijos nuomone.
Ožiaragis. Sunkus laikas – nepasiduokite pagundai į viską nusispjauti ar supykti ant artimųjų. Toks netikęs pasaulis jums pasirodys tik šiomis dienomis. Ypač būkite atsargūs darbe ir kelyje.
Vandenis. Galite tapti aplinkinių žioplumo auka, todėl reikėtų viską daryti patiems ar bent jau tikrinti. Galimi nesusipratimai tarp dalykinių partnerių, taip pat tarp sutuoktinių – noras skirtis ar pabėgti atrodys priimtiniausas.
Žuvys. Net nedidelės problemos darbe ar nesklandumai asmeniniame gyvenime privers jaudintis. Todėl būkite atidūs smulkmenoms, atliekamų darbų kokybei – tai padės užbėgti nemalonumams už akių. Stenkitės išlikti korektiškais kolegų atžvilgiu. Reikėtų būti atidesniems savo vaikams, švelnesniems mylimiesiems.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą