2015 m. birželio 9 d., antradienis

Mėnulis zodiako ženkluoseSakoma, kad Mėnulis astrologine įtaka nusileidžia tik Saulei. Koks jo vaidmuo Zodiako ženklams? Už ką jis atsakingas?

Mėnulis turi didžiulės įtakos žmogaus gyvenime. Mes, visi Žemės planetos  gyventojai gyvename pagal Saulės ir Mėnulio ritmus. Šie ritmai veikia ne tik kasdieninę žmogaus veiklą, bet ir jo savijautą. Labiau, vis dėlto, veikia Mėnulis. Jis atsakingas už tamsiąją žmogaus pusę - pasąmonę, o Saulė už šviesiąją - sąmonę. Mėnulio ritmus žmogus jaučia labiau, nei Saulės, nei jis daro įtaką pasąmonei, veikia mūsų emocijas, jausmus. Dirbdant kasdieninius darbus, žmogus turėtų atsižvelgti į Mėnulio kalendorių, kuriame būna nurodyti vyraujančių energijų srautai - teigiami ar neigiami. Iš viso yra 30 Mėnulio parų. Kiekviena iš jų neša apie save informaciją. Ypatingai kiekvieną žmogų veikia neigiamos, taip vadinamos šetoniškos energijos, kada blogis, kuris slypi vidinėse gelmėse, išlenda į paviršių. Visi žino, kad kiekviename žmoguje yra dvi asmenybės charakterio pusės:  tamsioji ir šviesioji. Tamsiąją kiekvienas slepia ne tik nuo savęs, bet ir nuo kitų. Tamsiųjų energijų vyravimo dienomis būna labai sunku jas sulaikyti ir jos dažniausiai prasiveržia į paviršių. Tokiomis dienomis vyksta daugiau konfliktų, avarijų, nelaimingų atsitikimų, mirčių ir panašiai.

Ar galima išskirti kokiems Zodiako ženklams Mėnulis daro didesnę įtaką? (Jei taip, tai kokiems?)
Kaip jau buvo minėta, Vandens ženklai yra išskirtiniai. Kadangi Mėnulio įtaka jiems yra stipresnė nei bet kokiems kitiems zodiako ženklams, jie labai jautriai reaguoja į įvairiausias gyvenimiškas situacijas, pokyčius ar nelaimes. Jie ypač linkę sureikšminti įvykių eigą susijusią su artimais žmonėmis, nepakelia planų žlugimo ar netekčių, linkę pulti į depresiją, isterikuoti. Dažiau nei kitiems, kyla minčių apie savižudybę. Statistika rodo, kad tokie žmonės gali susirgti epilepsija, narkomanija ir alkoholizmu. Tad, Mėnulis daro labiausią įtaką silpnos psichikos žmonėms, ypač Vandens - Vėžio, Skorpiono ir Žuvų zodiako ženklams. 

 Ar turi reikšmės Mėnulio fazių kaita Zodiako ženklų emocijoms? O gal emocijas veikia kitokios Mėnulio savybės, pvz., užtemimai?
Taip, Mėnulio fazių kaita labai stipriai keičia ir mūsų emocijas. Vienaip jaučiamės per jaunatį, kitaip per Pilnatį, trečiaip per Delčią ar Priešpilnį, nelabai gerai jaučiamės ir per užtemimus. Kas ištiesų vyksta kada prasideda jaunatis? Žmonių energetika būna labai nusilpusi, jie jaučiasi išsekę, nestabilūs, kaip maži vaikai, labai jautrūs įvairiems gyvenimo pokyčiams. Svarbu tokiu metu mažiau dirbti, sumažinti emocinį krūvį, labiau ilsėtis, svajoti, planuoti nei realizuoti savo idėjas ar aktyviai kažką veikti. Stebint Mėnulio kalendorių, žmonėms būtų lengviau pakoreguoti savo veiksmus, nedaryti drąstiškų sprendimų, vengti konfliktinių situacijų, labiau pasisaugoti nuo nemalonumų. Kaip auga Mėnulis, taip ir mes augame, kiekvieną dieną turime išmokti kažko naujo, pakeisti savyje neigiamus įpročius teigiamais, atsisakyti senų stereotipų, kategoriškumo. Per pilnatį žmonėms atsiranda kiek daugiau jėgų, jie pajaučia vidinę pilnatvę, ypač tie, kas turi polinkį į kūrybą. Labiausiai atsiskledžia moteriškumas, seksualumas noras patikti antrajai pusei. Tai labiau būdinga žmonėms, gimusiems po ugnies - Avino, Liūto, Šaulio ženklais, o Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio - oro ženklų atstovai per pilnatį ypatingai pasižymi savo žavesiu ir mokėjimu pateikti naujus projektus ar kūrybines idėjas. Beveik kiekvienas zodiako ženklo atstovas per pilnatį sugeba nustebinti, priklausomai nuo jo veiklos būdo ir charakterio. Mėnuliui atkeliavus į Delčios padėtį kiekvienas žmogus vienaip ar kitaip pajaučia emocinį nuovargį, nepaaiškinamos nuojautos ar baimės protrūkius. Dauguma žmonių tokiu metu jaučiasi nusilpę, pavargę, todėl vyksta daugiau konfliktų, nesusipratimų ir nerimo. Toks periodas dažiausiai pasižymi nuveiktų darbų ir veiklos apibendrinimu.

Kaip susitvarkyti su Mėnulio pažadintomis stipriomis emocijomis?
Visų pirma, stebėti Mėnulio kalendorių, kuriame iš anksto būna aprašyta dienos vyravimo energija. Ji skirstoma į gerą, šviesią, angelišką, arba tamsią, blogą, šetonišką ar neutralią. Galima susiplanuoti įvykius ir darbus atitinkamai pagal tų dienų energijas. Jeigu vykstate į kelionę ar planuojate kažką pirkti, imti paskolą, keisti būtą, darbą, tuoktis, krikštyti vaikus, Mėnulio kalendorius turėtų tapti nepamainomu žemėlapiu jūsų gyvenime. Juo vadovaujantis, mažiau pakliūsite į nepalankias situacijas, patirsite mažiau streso, nuovargio ir nekaupsite pykčio, kuris, laikui bėgant žmogų tiek užvaldo, kad tenka kreiptis net į gydymo įstaigas. Neatmestinai žvelgdami į savo gyvenimą, nejučiomis suvokiame kaip susiliejame su gamtos ritmu ir jaučiamės labiau harmoningi ir sveikesni.


Daugiau informacijos galite rasti mano tinklapyje www.psichologeaura.com.

1 komentaras:

 1. Ar turite nesusipratimu su savo meilužiu, privertusi žlugimo ir Jūs bandėme suderinti su juo ar ji, bet jis / ji yra ne suteikti jums teigiamą atsakymą ir jūs manote, kas nors nesiruošia tiesiai į jūsų santykius ir jums reikia greitai išspręsti , susisiekite su dr Ajayi šiandien ir už tai, kad tavo meilė gyvenimas grįžti geriausia su savo ex, dr Ajayi galite padėti man atkurti taiką savo namuose, nes mano vyras mane paliko devynių mėnesių ir gyveno su kita moterimi ir niekada norėjo bet grįžti namo su burtininko dr Ajayi padedu grįžo namo po 3 dienų po galinga rašybą atkūrimo buvo padaryta dr Ajayi. Taigi, jei jums reikia greitai išspręsti savo santykius ar santuoką su tam burtininko pagalba, susisiekite su dr Ajayi dabar elektroniniu paštu: drajayi1990@gmail.com arba Whatsapp: 2347084887094

  Taip pat galiu atlikti tokią rašybą žemiau
  1. Loterijos rašybos
  2 Sėkmės rašybos
  3. Rašybos laimėti bylą teisme
  4. nėštumo rašybos
  ir tt ..

  AtsakytiPanaikinti