2014 m. gruodžio 7 d., sekmadienis

Nacionalinės Taurės pirmą etapą, lietuviškasis krepšinio klubas Dublin "Inter", po labai atkaklios kovos, pradėjo nusileisdami Limeriko "Eagles" ekipai, rezultatu 75:70.

Mūsiškiams daugiausiai problemų kėlė priešininkų aukštaūgis O.Parker, kuris surinko net 35 taskus. Tarp lietuvaičių išsiskyrė I.Grikšas 19 taškų, A.Statkus 13, A.Dimičiukas pridėjo 11 taškų.Pirmajame etape žaidžiamos dvejos rungtynes. I kita etapą patenka komanda, kuri po dvieju tarpusavio susitikimų turi geresnį taškų santyki. Taigi mūsiškiams norint patekti į kitą etapą, reikia antrąjį susitikimą laimėti ne mažesniu kaip 6 taškų skirtumu.

2 komentarai:

 1. Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies,

  no collateral required. We give out from a minimum range of $2000 to a maximum of $20 million.We are certified and

  your privacy is 100% safe with us Apply now for your instant approval and transfer approval process takes just

  1/2days. contact us now
  I'll advise you can contact us via email at
  Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
  whatspp Number +918929490461
  Mr Abdullah Ibrahim

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš taip didžiuojuosi, pasitikiu savimi ir kupina gyvenimo, kad galiu čia pasidalyti savo liudijimu, tiesiog negaliu patikėti, kad mano vyras dabar namuose sako mums, koks tuščias jis jautėsi visą laiką, kai nebuvo. Jis paliko mane ir sukėlė mums tiek skausmo po skyrybų, įvykusių maždaug prieš 5 mėnesius, kas apie tai pagalvos. Visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai gavau kontaktą su gydytoju Egwali, kuris padėjo man sugrąžinti įprastą padėtį mano santuokos namuose. Aš esu viena laimingiausių moterų pasaulyje, sakyčiau, mes manėme, kad jis išvyko ir daugiau niekada negrįš namo, kol nebus užburtas meilės burtas ir viskas normalizavosi per dvi dienas. Tai iš tikrųjų buvo stebuklas „faktas, kad mano vyras grįžo namo, tai reiškia viską man ir mūsų vaikams. Aš nežinau, kaip išreikšti savo gilų dėkingumą tau, daktare. Aš primygtinai rekomenduosiu, jei jums reikia skubios pagalbos bet kurioje kerų kategorijoje, nes tai garantuota.
  El. Paštas /dregwalispellhome@gmail.com
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti