2014 m. gruodžio 6 d., šeštadienis

„DŽORDANA BUTKUTĖ – Buvo karšta, ankšta, bet žiauriai gera‘‘

Vienintelis Džordanos koncertas Airijoje, su nauja programa pavadinimu „Nesudeginta ant laužo‘‘, savaitgalį, Dublino naktiniame klube Button Factory , kaitino susirinkusius Džordanos gerbėjus.
Pilnutėlė koncertų salė, išsiilgę atlikėjos gerbėjai, klausė ir šėlo, klausydami naujas dainas, tačiau atmosfera ypatingai įkaisdavo, kai raudonplaukė Džordana uždainuodavo savo senas dainas. Ant scenos, kartu su atlikėja buvo dar dešimt žmonių. Gyvas atlikimas, gitarų ir būgnų garsai sukurė visiškai kitokia koncerto atmosferą, Džordana, tikrai skambėjo kitaip ir ji tikrai buvo savimi. Tokiu pavadinimu „Noriu būti savim‘‘ prasidėjo ir pats koncertas. Beveik dvi valandas vykęs koncertas, nepaliko abejingų, vieni kritiškai žiūrėjo į naujas, stipresnias ir visiškai ne popsiškas atlikėjos dainas, kiti su džiaugsmu priėmė naująją Džordaną. Tačiau, net plika akimi buvo visiems pastebima, kad po odiniais drabužiais, griežta išvaizda ir garsia, metalo muzika, slepiasi, ta trapioji, nuoširdžioji Džordža. Po koncerto, nors ir pavargus, bei visą save ir savo jėgas atidavusi atlikėja, atėjo susitikti su savo gerbėjais, kurie spaudžiant naktiniam šalktukui, kantriai laukė savo dievaitės. Raudonplaukė Džordana mielai, dalino autografus, fotografavosi bei šnekučiavosi su savo gerbėjais.
Koncertasbuvo nuostabus,be galo garsus ir vienintelis Airijoje.

Nuotraukos: Renata Dapšytė

2 komentarai:

 1. Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies,

  no collateral required. We give out from a minimum range of $2000 to a maximum of $20 million.We are certified and

  your privacy is 100% safe with us Apply now for your instant approval and transfer approval process takes just

  1/2days. contact us now
  I'll advise you can contact us via email at
  Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
  whatspp Number +918929490461
  Mr Abdullah Ibrahim

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš taip didžiuojuosi, pasitikiu savimi ir kupina gyvenimo, kad galiu čia pasidalyti savo liudijimu, tiesiog negaliu patikėti, kad mano vyras dabar namuose sako mums, koks tuščias jis jautėsi visą laiką, kai nebuvo. Jis paliko mane ir sukėlė mums tiek skausmo po skyrybų, įvykusių maždaug prieš 5 mėnesius, kas apie tai pagalvos. Visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai gavau kontaktą su gydytoju Egwali, kuris padėjo man sugrąžinti įprastą padėtį mano santuokos namuose. Aš esu viena laimingiausių moterų pasaulyje, sakyčiau, mes manėme, kad jis išvyko ir daugiau niekada negrįš namo, kol nebus užburtas meilės burtas ir viskas normalizavosi per dvi dienas. Tai iš tikrųjų buvo stebuklas „faktas, kad mano vyras grįžo namo, tai reiškia viską man ir mūsų vaikams. Aš nežinau, kaip išreikšti savo gilų dėkingumą tau, daktare. Aš primygtinai rekomenduosiu, jei jums reikia skubios pagalbos bet kurioje kerų kategorijoje, nes tai garantuota.
  El. Paštas /dregwalispellhome@gmail.com
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti