2014 m. gruodžio 13 d., šeštadienis

Kalėdų eglutė kitaip

Kokios Kalėdos be kalėdinės eglutės namuose? Tačiau argi nebūtų puiku išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia?
Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų ir bent tiek prisidėti prie gamtos tausojimo. Pateikiame keletą įdomių idėjų, kaip galima pasidaryti eglutę savomis rankomis iš tradicinių ir netradicinių medžiagų.
Pasitelkę savo fantaziją bei kruopštumą, iš popieriaus, folijos, medžio, karoliukų, kartono, makaronų, džiovintų augalų, metalo ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų galite pasigaminti puikią kalėdinę eglutę.

Jei mėgstate mezgimą ar kitus rankdarbius, kodėl gi šiais metais, nenusimezgus Kalėdų eglutės?

2 komentarai:

  1. Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies,

    no collateral required. We give out from a minimum range of $2000 to a maximum of $20 million.We are certified and

    your privacy is 100% safe with us Apply now for your instant approval and transfer approval process takes just

    1/2days. contact us now
    I'll advise you can contact us via email at
    Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
    whatspp Number +918929490461
    Mr Abdullah Ibrahim

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš taip didžiuojuosi, pasitikiu savimi ir kupina gyvenimo, kad galiu čia pasidalyti savo liudijimu, tiesiog negaliu patikėti, kad mano vyras dabar namuose sako mums, koks tuščias jis jautėsi visą laiką, kai nebuvo. Jis paliko mane ir sukėlė mums tiek skausmo po skyrybų, įvykusių maždaug prieš 5 mėnesius, kas apie tai pagalvos. Visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai gavau kontaktą su gydytoju Egwali, kuris padėjo man sugrąžinti įprastą padėtį mano santuokos namuose. Aš esu viena laimingiausių moterų pasaulyje, sakyčiau, mes manėme, kad jis išvyko ir daugiau niekada negrįš namo, kol nebus užburtas meilės burtas ir viskas normalizavosi per dvi dienas. Tai iš tikrųjų buvo stebuklas „faktas, kad mano vyras grįžo namo, tai reiškia viską man ir mūsų vaikams. Aš nežinau, kaip išreikšti savo gilų dėkingumą tau, daktare. Aš primygtinai rekomenduosiu, jei jums reikia skubios pagalbos bet kurioje kerų kategorijoje, nes tai garantuota.
    El. Paštas /dregwalispellhome@gmail.com
    „WhatsApp“: +2348122948392

    AtsakytiPanaikinti