2014 m. lapkričio 16 d., sekmadienis

Kaip tapti pavydo verta pora?

Visi pavydi laimingoms poroms, bet kaip tokia tapti? Kartu jie atrodo nepriekaištingai, supranta vienas kitą iš pusės žodžio arba žvilgsnio. Jie sugeba rasti kompromisą net ir kebliausiose situacijose ir žvelgia vienas į kitą įsimylėjusiomis akimis net ir po 20, 30 ar 40 santuokos metų. Tikriausiai nėra tokių, kurie slapčia nesižavėtų, bet ir labai pavydėtų šiems žmonėms.

Nedaugelis žino, kad tapti tokia pora yra visai nesudėtinga: tereikia būti arba išmokti, kaip būti laimingiems su savo gyvenimo partneriu. Dar svarbiau – jaustis laimingiems, nes tik laimingi žmonės kuria tą magišką, laimingų sutuoktinių (gyvenimo partnerių) aurą. Kaip ir visada, reikia pradėti nuo savęs. Kai būsite laimingi patys, laimingas jausis ir šalia esantis žmogus.
Kaip tapti laiminga pora, kuri visiems aplinkiniams kelia pavydą? Laikytis šių taisyklių.
Drauge sportuoti ir eiti pasivaikščioti. Sportas dviese yra geras dalykas dėl dviejų priežasčių. Visų pirma abu jausitės ir atrodysite geriau (pagražės ne tik kūno linijos, bet ir oda). Įrodyta, kas sportuojančių žmonių organizmas skatina vadinamųjų laimės hormonų, endorfinų, išsiskyrimą.
Pasivaikščiojimai dviese padeda stiprinti tarpusavio ryšį. Be to, rankomis susikabinusi pora atrodo lyg du angelėliai Žemėje.
Nepamiršti vienas kito viešose vietose. Laikykitės už rankų ir apsikabinkite ar net švelniai pabučiuokite partnerį, kai tik galite. Tai sukels kitų įsimylėjėlių pavydą. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, bet matymas, kad kiti žmonės jums pavydi, sustiprina laimės jausmą. Todėl artimos poros labai dažnai pasakoja, kokie jie yra artimi net po daugelio kartu praleistų metų. Kita vertus, pora verta pavydo yra tokia, kuri rūpinasi savo išvaizda. Rankomis susikibę, besimyluojantys, bet nepatrauklūs, nesportiški žmonės, ko gero, niekam pavydo nesukels.

Kuo dažniau sakyti komplimentus ir dėkoti vienas kitam. Pagirti ir padėkoti galima bet kada, pavyzdžiui, svečiuose paduodant lėkštę su maistu ar matuojantis naują drabužį parduotuvės kabinoje. Ypač negailėkite vienas kitam pagyrimų ir meilių žodžių, kai šalia yra kitų žmonių.

Viešai neskalbti savo apatinių. Jokiu būdu prie kitų žmonių nesiginčyti, nepasiduoti jokioms provokacijoms ir neleisti nė akimirkai supykti. Laimingos poros niekada nesipyksta, jos visada būna labai mielos ir mandagios.

Mėgautis nepakartojamu seksu. Laimingų porų seksualinis gyvenimas yra nepakartojamas ir jos nepraleidžia progos juo pasigirti draugams ar pažįstamiems.

Susitikus šiltai pasisveikinti. Džiugiai ištarti labas, apsikabinti, prisiglausti, pasibučiuoti. Jei susitikote viešoje vietoje, eikite labai arti vienas kito, žiūrėkite vienas kitam į akis ir plačiai šypsokitės.

Niekada nekalbėti blogai apie vienas kitą. Laimingos poros savo gyvenimo partnerių net retkarčiais neapkalba su artimiausiais draugais. Tai auksinė tokių porų taisyklė. Jų gyvenimas ir santykiai turi visada atrodyti nepriekaištingi.

Visada būti žaviems, seksualiems ir patraukliems. Būkite patys geriausi šeimininkai arba svečiai. Nustelbkite visas kitas poras savo žavesiu, charizma ir sąmoju.

Priverskite kitus manyti, kad mylimasis yra jūsų gyvenimo centras. Visiems ir visada kalbėti apie jį arba ją. Draugai ir artimieji turėtų žinoti daugiau apie jūsų mylimąjį, o ne gyvenimą be jo.

Būti romantiškiems. Be progos dovanoti dovanėles. Kad ir kur būtumėte, su partneriu elgtis meiliai ir pagarbiai: išklausyti jo nuomonę, laikytis gerų manierų ir etiketo taisyklių.


Nesigirti. Nėra nieko labiau atstumiančio nei kalbos, kad „Mano vaikinas (mergina) yra pats geriausias(-ia)“. Tokios kalbos skamba pagyrūniškai. Laimingoms poroms nereikia įrodinėti, kad jos yra laimingos. Jos tiesiog elgiasi ir gyvena taip, kad nejučia pradeda kelti pavydą tiems, kuriems gyvenime mažiau pasisekė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą