2016 m. rugsėjo 26 d., pirmadienis

Modernus 5 žvaigždučių traukinys kviečia keliauti po AirijąAirijoje savo kelionę pradėjo „Belmond Grand Hibernian“ traukinys. Tai pirmasis penkias žvaigždutes turintis keleivinis kupe traukinys šalyje.

Ekstravagantiškas, padidinto komfortabilumo pirmos klasės traukinys turi dešimt vagonų, kuriuose yra įrengta 20 kupe su visais patogumais. Traukinyje taip pat yra du vagonai-restoranai ir apžvalgos vagonas. Savo pirmąją šešių dienų kelionę po Airiją traukinys pradėjo rugpjūčio 30 dieną, pajudėjęs iš Dublino Heuston stoties, juo važiavo 40 keleivių.
Kompanijos Belmond darbuotojai sakė, kad šią kelionę galima būtų apibūdinti kaip “gyvenimą airiškame užmiesčio dvare“. Šio projekto išlaidos kol kas dar nepaskaičiuotos, bet dviejų parų kelionė „Belmond Grand Hibernian” traukiniu vienam žmogui kainuoja €3,160, keturių dienų kelionė - €5,420 ir šešių dienų - €7,722.
Pasak kompanijos atstovų, ši paslauga daugiau orientuota į Amerikos, Europos ir Didžiosios Britanijos rinkas. Kompanija tikisi, kad investicijos atsipirks, nes jau yra gauta šimtai paraiškų kelionei šiuo traukiniu po Airiją.

Kompanijai Belmond priklauso Venice Simplon-Orient-Express и Belmond Royal Scotsman kompanijos, taip pat kiti traukiniai bei elitinis nekilnojamas turtas. Belmond kompanija moka Airijos geležinkeliams už operatyvią pagalbą, įskaitant ir transportavimo paslaugas. Kompanijos atstovai tvirtina, kad jiems viskas gerai sekasi ir kad jiems nereikia valstybės paramos.
Kaip jau minėjome, traukinys „Belmond Grand Hibernian” turi 10 tamsiai mėlynos spalvos vagonų ir kiekvienas iš jų yra pavadintas tam tikros Airijos grafystės vardu: Kildary, Wexford, Sligo, Kerry, Down, Waterford, Leitrim, Fermanagh, Donegal ir Carlow.
Kupe dizainas, kurį sukūrė  James Park Associates, turi Dublino Grigaliaus laikų architekrūros  elementų ir atspindi Airijos kraštovaizdį, jos gyvūniją bei augmeniją.
 “Belmond Grand Hibernian” yra pats ilgiausias traukinys Airijoje, jo ilgis siekia 252 metrus.

Per savo šešių dienų kelionę po Airiją traukinys nuvažiuoja 2, 217 kilometrų, užsuka į tokius miestus kaip Cork, Killarney, Galway, Belfast, Waterford ir grįžta atgal į Dubliną. Į šios kelionės programą yra įtraukos tokios garsios vietos kaip Titaniko muziejus Belfaste, Blarney pilis ir sodai, Killarney nacionalinis parkas, Ashford pilis ir Waterford krištolo gamykla. Belmond kompanija užtikrina, kad šios kelionės metu žmonės turi realią galimybę ne tik pasinerti į tkrą airišką atmosferą, bet ir sužaisti golfo partiją įžymiuose šalies golfo laukuose.

Įvairus meniu siūlo jums tokius populiarius airiškus patiekalus kaip garsioji Showder sriuba, pagaminta iš jūros gėrybių, karštus elnienos ir antienos patiekalus, rūkytą lašišą. Visi patiekalai gaminami tik iš  vietinės produkcijos.
Planuojama, kad 2017 metais traukinys “Belmond Grand Hibernian” savo turistinį sezoną po vaizdingąją Airiją pradės nuo balandžio 25 dienos ir užbaigs  spalio 17 dieną.
Parengė Marina Selnicina pagal Independent.ie spaudą

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą