2015 m. gruodžio 17 d., ketvirtadienis

Astrologinė Auros prognozė gruodžio 17 - sausio 13 dienomsNusimato šventiškos, džiugios, sėkmingos dienos. Tiesa, tai gana pasyvus, intravertiškas ir paslaptingas periodas, kada neištarti žodžiai svaresni už pasakytus, o svajonė realesnė už patį veiksmą. Patartinau geriau patylėti, labiau įsiklausyti į save bei kitus.
Gana sudėtingas ir prieštaringas metas, kada sunku atskirti tikrasias vertybes nuo tariamų, kai galima priimti klaidingą sprendimą tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Bus sunkiau suvokti tikruosius savo ir jums svarbių žmonių nuopelnus, įtaką. Gali atsinaujinti senos nuoskaudos, konfliktai, kažkada neišspręstos problemos. Beje, nesitikėkite dėkingumo – jūsų pastangos ir geri norai vargu ar bus pastebėti. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite, kad ir su kuo bendrausite, venkite konfliktuoti, nutraukti santykius. Šventinėmis dienomis bus lengva apsirikti. Moterims bus itin apgaulingas metas, net nuostolingas – nebūkite tokios patiklios.
Nežiūrint į nieką, vis dėl to šventinio optimizmo daugės. Bus lengviau bendrauti, suprasti vienam kitą. Tai geras laikas keistis informacija, užmegzti naujas pažintis, taip pat naujiems darbams pradėti (savaitė po švenčių). Tinkamas metas svarbiems darbams nudirbti, susitikti su reikalingais žmonėmis. Galima rizikuoti, tačiau nepatartina leistis į finansines avantiūras – ne laikas investuoti ar pasirašyti ilgalaikius sandorius, svarbius finansinius susitarimus. Kritiškiau vertinkite visokius pasiūlymus greitai ir lengvai užsidirbti pinigų - juos galite labai greitai ir lengvai prarasti. Apskritai labiau tausokite pinigus, turtą.


Avinas. Jei užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso, viskas seksis. Niekur nepersistenkite – nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami. Geriau vengti reikalų su įtakingais asmenimis, įvairiais biurokratais – per juos prisišauksite nemalonumų. Šis periodas netinkamas rizikuoti tvarkant piniginius reikalus ir jausmų srityje taip pat.

Jautis. Tai daug kuo nepalankus metas – ne tik stigs gero ūpo, gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie visiškai nenaudingi. Gręsia įvairūs nemalonumai, nuostoliai, netikėtos, priverstinės išlaidos. Nebūkite tikri dėl netikėtų naujienų ar pasiūlymų.

Dvyniai. Mažiau planuokite – šio metu viltys gali ne visai pasiteisinti ,bt jei ir išsipildys, tai tuomet, kai  to nebelauksite. Beje, dėl draugystės nesivelkite į intrigas, konfliktus. Patartina iki naujų metų atsiskaityti su skolininkais, susitaikyti su įtakingais priešais (kol nevėlu). Derėtų vengti konfliktų ir su sutuoktiniu, mylimu žmogum.

Vėžys. Tiktų imtis užduočių, kurioms atlikti reikia koncentracijos, ištvermės. Nepalanku tvarkyti atsakingų finansinių, juridinių reikalų, spręsti uždarbio problemų su vadovybe, prašyti iš ko nors pinigų tiek reikalui sutvarkyti, tiek sau asmeniškai. Nebūkite labai reiklūs ir priekabūs bendraudami su artimaisiais, ypač dėl išlaidų.

Liūtas. Jei dažniau nusileisite sutuoktiniui, įsiklausysite į liaudies balsą, suvoksite, kad esate mylimi ir vertinami. Kitaip galite įgyti naujų priešų panosėje, namie bei darbe.

Mergelė. Iki Kalėdų tikėtini įvairūs  nesklandumai tvarkant reikalus, ką nors perkant ir važiuojant automobiliu. Nieko atsakingo imtis neverta, geriau tvarkyti tik smulkius reikalus. Būkite atidesni su dokumentais. Tikrinkite informaciją, gautą iš moters ar apie moterį, taip pat apie mylimą žmogų.

Svarstyklės. Meilės metas. Gali grįžti seni romantiški prisiminimai ar įvykti susitikimas su žmogumi, kuriuo kadaise žavėjotės. Tačiau šį šventinį metą  netiktų priimti su širdies reikalais susijusiu sprendimu. Pinigų ir turto sferoje irgi nereikėtų rizikuoti ir pasikliauti sukčiais, nesąžiningai užsidirbančiais asmenimis.

Skorpionas. Šiuo metu gali užsimegzti tvirta, dalykinė sąjunga. Jums su malonumu pasiruošę padėti įtakingi asmenys, svarbūs žmonės. Drąsiai plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti, ypač jei jus remia partneriai.

Šaulys. Nesistenkite per daug nuveikti - galite pervargti.  Būkite tikslūs, konkretūs bei reiklūs sau ir aplinkiniams. Palanku spręsti darbo problemas. Gauti veiklos pasiūlymai bus naudingi, ypač po Naujųjų metų švenčių.

Ožiaragis. Jūsų ambicijos pagaliau bus patenkintos. Negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams – imkitės tik pačių svarbiausių reikalų tvarkymo. Ir nepamirškite, kad tai šventinis laikotarpis, leiskite sau tuo pasimėgauti.

 Vandenis. Skirkite laiko ramiam poilsiui, bendraukite su artimaisiais, su tais, kuriais pasitikite, tuomet neteks siekti dėmesio jėga, būti įkyriems. Stiprinkite sveikatą, pasistenkite gerai išsimiegoti. Praėjus šventėms, periodas bus geras skubiems darbams atlikti. Nerizikuokite kelyje ir venkite ginčų, padidės traumų tikimybė.

Žuvys. Laukia staigmenos, nepaprasti susitikimai, geros naujienos. Pasistenkite šį laikotarpį praleisti netradiciškai, sugalvokite ką nors neįprasta sau, bei draugams pradžiuginti. Nelabai palankus metas piniginių ir turtinių reikalų tvarkymui.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą