2014 m. gruodžio 25 d., ketvirtadienis

Mes nusprendėme pirkti namą Airijoje. Ką mes turime daryti, kad gauti hipotekos paskolą mūsų pirmojo namo pirkimui šioje šalyje?

Į klausimą atsako Michael Curtin, MS Finansai, www.MCFinancial.ie paštas Info@MCFinancial.ie Telefonas: 018228022


Gauti paskolą kartais atrodo sunku, bet mūsų konsultantai padės jums pateikdami pasiūlymą iš 11 proceso etapų.
1. Ateikite pas mus konsultacijai. Mūsų brokeriai padės apsvarstyti jūsų finansinę padėtį ir patarti, kokio dydžio paskolos galite tikėtis.
2. Gausite išankstinį patvirtinimą paskolai. Tai leis jums pradėti savo nekilnojamojo turto paieškas ir įsigijimo procesą. Išankstinis patvirtinimas paprastai paskola galioja 3-6 mėnesius.
3. Ieškokite savo svajonių namo, kuris atitinka jūsų finansines galimybes. Jūs galite tai padaryti internetu arba patikėti tai nekilnojamojo turto agentui.
4. Sumokėkite užstatą - išankstinį mokėjimą, kai sudaroma pirkimo - pardavimas sutartis. Paprastai pirkėjas sumoka 10% turto vertės, o kartais ir daugiau.
5. Paskirkite savo advokatą laikinų reikalų patikėtiniu. Kiekvienas teisininkas (advokatas) pateiks jų paslaugų, atitinkamą sąskaitą atsižvelgiant į įsigyjamo turto savikainą. Paprastai advokatai siūlo konkurencingas kainas, vyraujančias nekilnojamojo turto rinkoje. Kaip taisyklė, tai yra 1,5% nuo namo ar buto vertės. Jei reikia, mūsų konsultantai padės Jums išsirinkti gerą advokatą.
6. Patvirtinkite savo paskolą. Šis dokumentas gali būti gautas po nekilnojamojo turto vertinimo. Pirkėjas ir pardavėjas gaus apie paskolos gavimą patvirtinančią kopiją.
7. Pasirašykite sutartį. Sudaryti besąlyginę sutartį dėl turto pirkimo paprastai trunka 3-4 darbo savaites, kai pardavėjas gauna depozitą.
8. Apdrauskite savo paskolą (Mortgage protection). Kredito įstaiga yra teisiškai įpareigota užtikrinti, kad pirkėjas mirties atveju turi draudimą. Mūsų konsultantai padės organizuoti tokį draudimą už geriausią rinkos kainą.
9. Apdrauskite savo namuose (Home Insurance). Daugumos paskolos ėmėjų reikalaujama apsidrausti įsigytą turtą, nuo gaisrų ar bet kokios kitos rimtos žalos. Mūsų konsultantai padės Jums rasti draudimo bendrovę optimaliomis sąlygomis.
10. Tuo jūsų veiksmai registruojant pirkimo-pardavimo sutartį baigti. Bankas perves pinigus pardavėjui, ir jūs gausite naujų namų raktus.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą