2014 m. gruodžio 2 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė gruodžio 4-18 dienoms

Artėja atokvėpio metas. Visi žmonės pasijaus lengviau. Šis laikotarpis pasižymės didėjančiu žmonių aktyvumu, pozityvios nuotaikos lems gerėjančius tarpusavio santykius, didėjantį finansinį priteklių. Lengviau bus tartis dėl įvairiausių klausimų. Labai būtų svarbu užtvirtinti ilgalaikius kontraktus, kažką svarbaus įsigyti, keisti gyvenamą vietą ar darbą. Taip pat vertėtų atsižvelgti į siūlomas galimybes, jos gali būti labai naudingos ir perspektyvios. Tikėtinos nedidelės permainos tarpusavio santykiuose. Svarbesnių įvykių periodas moterims, nei vyrams. Kantrybė ir nuolankumas padės išsaugoti ryšius.


Avinas. Tinkamas laikas investicijoms. Įsigyjus vertingų daiktų, neteks dėl to gailėtis. Galima susiplanuoti atostogas ar įsigyti naują autotransporto priemonę. Būdami savimi ir niekur neskubėdami, pasieksite kur kas daugiau.

Jautis. Visos pastangos atsipirks su kaupu. Jausitės laimingi ir stiprūs. Planai ir idėjos bus įgyvendintos. Susitikimai su draugais ar partneriais duos gerų dividentų.

Dvyniai. Rimtesnės pagalbos susilauksite iš partnerių, pažįstamų ar artimųjų. Nevenkite bendravimo, nesislėpkite po kauke, kaip tik priešingai - atsiskleiskite visu savo dvasiniu grožiu.

Vėžys. Gali kilti nedideli konfliktai kolegų bei partnerių tarpe. Ginčytis nevertėtų, nieko nelaimėsite, tik pabloginsite savo reputaciją. Netinkamas periodas investicijoms ar pirkiniams. Galite nepajusti kritinės ribos ir išeikvoti savo santaupas.

Liūtas. Nusimato labai geras laikotarpis. Verta išnaudoti visas leistias ir neleistinas situacijas. Pasitikėdami savimi gausite maksimalios naudos. Galimi dideli pokyčiai šeimoje.

Mergelė. Netruks nei dėmesio nei energijos. Darbus atliksite laiku ir lengvai. Laukia stulbinanti sėkmė. Galima pradėti skaičiuoti pelną.

Svarstyklės. Nesileiskite būti išnaudojami. Tvirtindami sandorius, užimkite aktyvią poziciją. Sėkmingas laikotarpis meilės žaidimams, šeimos šventėms.

Skorpionas. Laukiamos teigiamos permainos verslo srityje. Susitikimai bei projektų suderinimai bus naudingi ir pelningi. Labai svarbu tikrinti gaunamą informaciją, dokumentaciją. Nepakaks drąsos ir pasitikėjimo savimi bei kitais.

Šaulys. Išaugs asmeninis žavesys, vidinė branda. Pavyks gauti tai, ko seniai troškote. Nesipriešinkite naujovėms, bei idėjoms kurios šaus į galvą. Permainos ne už kalnų.

Ožiaragis. Nieko daug nesitikėkite. Daugiau dėmesio skirkite saviauklai, savęs tobulinimui. Nevenkite kreiptis į artimuosius pagalbos. Galite gauti netikėtos informacijos, kuri gali viską iš esmės pakeisti.

Vandenis. Nusimato kažkokio didelio darbo pabaiga. Pagaliau galėsite atsikvėpti ir pailsėti. Galima bus pagaliau leistis į kelionę ar šiaip su knyga rankose pasinerti į gero romano istoriją.

Žuvys. Profesinė veikla bus labai produktyvi, galimi pagyrimai ir premijos. Labai svarbu nesivelti į konfliktines situacijas, nenuleisti rankų siekiant savo tikslo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą