2016 m. rugpjūčio 23 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė rugpjūčio 24-rugsėjo 6 dienoms


Daugelio laukia sudėtingas ir kritinis  laikas. Rugsėjo 1 dieną įvyks Saulės užtemimas, Mergelės zodiako ženkle.
Būsime labiau įsitempę, išaugs konfliktų, nelaimingų atsitikimų, traumų, įvairių avarijų darbe, namie ir kelyje tikimybė. Nepatarina priimti svarbių sprendimų, pradėti naujų darbų, tvarkyti svarbių reikalų. Derėtų viską užbaigti, atsisakyti to, kas nereikalinga, išsivalyti tiek fiziškai tiek dvasiškai. Patartina grąžinti skolas, mažiau bendrauti, niekam neįsipareigoti. Tai tuščias ir apgaulingas metas. Užtemimas praneš ir apie tai, jog šituo laikotarpiu tam tikrose situacijose gali pasireikšti savo ir kitų žmonių valios priešprieša. Situacijos, vykstančios paskutinę  savaitę prieš užtemimą turi fatališką atspalvį, kurį kontroliuoti gali būti labai sunku. Geriau tiesiog stebėti vykstančius procesus ir vengti kardinaliųsprendimų.
    Nereikėtų skubėti, kur nors veržtis, ko nors atkakliai siekti. Pasinaudokite šiuo  Saulės užtemimu palikdami tai, kas jums kenkia; pvz.: labai palanku mesti rūkyti, atsisakyti ir kitų žalingų įpročių.  Galbūt atėjo laikas atsisveikinti ir su tais žmonėmis, kurie jūsų nemyli, o tik jumis naudojasi, kurie stabdo ir neleidžia eiti į priekį. Susigaudykite, atsirinkite, kas tikra jūsų jausmuose. Ir nebeleiskite vien savimi naudotis, imkite mylėti ir vertinti save, savo laiką ir nuoširdžiai jus mylinčius žmones.

 Avinas. Įtemptas, net pavojingas laikas, kai galite gerokai pervertinti savas galimybes. Patartina mažiau kalbėti, neskubėti ir nerizikuoti kelyje. Netinkamas laikas neplanuotiems, spontaniškiems įsipareigojimams veikloje.

 Jautis. Sudėtingas laikas, nuo jūsų mažai kas priklausys. Remkitės į partnerius, sutuoktinį, draugus – jie padės. Palanku ką nors įteikti sutuoktiniui ar jums svarbiam asmeniui.

 Dvyniai. Svarbiausia bus viską stebėti, skaičiuoti, blaiviai įvertinti. Tačiau per slaptus priešus, intrigantus, pavyduolius, sukčius gresia problemos.

Vėžys. Lengvai pervertinsite savo galimybes arba atvirkščiai – pernelyg jaudinsitės dėl menkos klaidos, nesėkmės ar dėl išgirstos kritinės pastabos, šiurkštesnio žodžio. Jei turite svarbių, neatidėliotinų reikalų, suskubkite juos atlikti kuo greičiau.

Liūtas. Šiuo metu gauti pasiūlymai vargu ar bus naudingi. Ne laikas kelti savo reikalavimus darbdaviui, apskritai venkite darbe reikšti pretenzijas. Vakarais pažiūrėkite gera komediją ar paskaitykite knygą.

 Mergelė. Prieš rizikuodami, gerai apsvarstykite savo realias galimybes ir mažiau pasikliaukite partnerių bei svarbių žmonių gražiais pažadais ir pasiūlymais. Tai gali būti tik reklaminis triukas.

Svarstyklės. Nepasiduokite liūdesiui – tai tiesiog komplikuotas metas. Šiuo metu esate jautrūs ir perdėtai reaguojate net į nežymius nesklandumus bendraujant, dirbant. Nepykite ant sutuoktinio – jis nekaltas, kad jums negera. Galimos priverstinės išlaidos, netikėtos baudos.

Skorpionas.Dėl karštakošiškumo galite suklysti vertindami savo galimybes, artimųjų poreikius ir elgesį. Nieko neteiskite, nieko nemokykite. Venkite patarinėti ir neaptarinėkite su kitais savo reikalų ir ne tik asmeninių, bet ir dalykinių.

Šaulys. Nesistenkite greitai tvarkyti reikalų – jie gali užstrigti. Tačiau tai tinkamas metas svarbiam pokalbiui su darbdaviu. Svarbu kvailai neužsispirti ir neįsižeisti – nepervertinkite savo realių galimybių.

 Ožiaragis. Sėkmingas bei ramus periodas, tačiau rizikuoti reiktų apdairiai, labai nepasikliaukite sėkme. Stenkitės įsiklausyti į partnerių bei sutuoktinio pageidavimus ir draugų patarimus.

 Vandenis. Jausite nuovargį, sieksite nuo visų atsiriboti. Vis dėlto, šis laikotarpis jums bus sėkmingas, tad neužsisklęskite nuo pasaulio, nes susitikimai, pokalbiai gali kai ką svarbaus pakeisti, išspręsti jūsų naudai.

 Žuvys. Daugiau bendraukite, tarkitės, keiskitės nuomone, informacija – galite išgirsti jums reikšmingų dalykų, gali paaiškėti jums svarbus klausimas. Šio meto pasiūlymai gali būti perspektyvūs, juos verta priimti. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą