2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienis


“Bank of Ireland” klientai galės grąžinti dalį pinigų už bakalėjos prekes, degalus ir taksi
“Bank of Ireland” siūlo savo klientams lojalumo atlygio schemą, perkant kai kurias prekes ar paslaugas iš tam tikrų mažmeninių prekybos tinklų, rašo “The Irish Times”.

Norėdami pasinaudoti “Live Life Rewards” sandoriais, “Bank of Ireland” klientai turi užregistruoti savo “Visa” debeto kortelę pagal schemą ir tada gali naudotis kortele, pirkdami prekes ar paslaugas iš kai kurių mažmenininkų, dalyvaujančių minėtoje schemoje.

“Bank of Ireland” einamųjų sąskaitų turėtojai galės pasinaudoti grąžos (cashback) pasiūlymais, pirkdami iš keletos mažmenininkų Airijoje, įskaitant: “SuperValu”, “Topaz”, “Mothercare”, “Mytaxi”, “Elverys”, “McCabes” ir “Shaws”. Pagal schemą, jeigu jūs, pavyzdžiui, “SuperValu” pirksite prekių už 50 eurų, jums bus grąžinta 10 eurų.

“Klientams nereikia kuponų ar reklaminių kodų, jiems reikia tiesiog užsiregistruoti ir pradėti uždirbti pinigus, kurie per penkias darbo dienas nuo pirkimo datos atkeliaus tiesiogiai į jų einamąją sąskaitą”, – sako Ger Thompson, Einamųjų banko sąskaitų vadovas.

“Bank of Ireland” kreditinių kortelių klientams taip pat siūlo “SuperValu” apdovanojimų schemą, kuri, pasak Ger Thompson, gali padėti sutaupyti kortelių turėtojams vidutiniškai 104 eurus per metus.

Kiti bankai taip pat seka šiuo pavyzdžiu ir naudoja atlygio schemą. AIB bankas pagal “Everyday Rewards” schemą grąžina pinigus į “Visa” kortelę,  susiejant ją su daugeliu mažmenininkų. 

Panašiai dirba ir TSB banko “Explore” atlygio schema – pagal ją grąžinama 10 centų už kiekvieną prekę, perkant debetine kortele, taip pat klientai gali naudotis specialiais mažmenininkų pasiūlymais.

“KBC Bank” siūlo tradicinę pinigų grąžinimo schemą, pagal kurią jūs galite gauti 1 procentą atlygio už reikalavimus atitinkančius pirkimus naudodami savo kredito kortelę. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą