2016 m. liepos 4 d., pirmadienis

JONINIŲ ŠVENTĖ AIRIJOJEBirželio 25 diena 2016 m. Fairyhouse Racecourse įvyko „JONINIŲ ŠVENTĖ“, kurią surengė Dublin City Events.

Programos šventėje buvo organizuota mugė, Moto
šou, krepšinio komandų  turnyras, konkursas visai šeimai "Surask Paparčio Žiedą!". Mugės lankytojai galėjo įsigyti prekių lietuvos gamintojų ir paskanauti patiekalų iš lietuvos restoranų ir parduotuvių, o taip pat paragauti skanios lietuviškos giros, alaus "Švyturys" ir šašlyko pagaminto Klubo "KOSA" baikeriais.
Moto šou dalyvavo baikeriai su savo plieniniais arkliais. Buvo
organizuotos įvairios pramogos ir konkursai suaugusiems ir vaikams, o taip pat rankdarbių užsiėmimai. Buvo unikali galimybė dalyvauti seminaruose ir pasišnekėti su žinoma lietuvos dailininke-keramike, televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė, kuri pristatė savo knygą "LĖLĖ". Vaikai galėjo pašokineti ant batuto, nuspalvinti savo maža veidelį, aplankyti tikra planetariumą ir paragauti įvairių skanumynų.
Na, o vakare dainavo ir pasakojo įvairias istorijas, labai melodinga lietuvos aktorė ir autorė Nijolė Narmontaitė. Ji taip pat prezentavo savo naują knygą "Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai". Šou "Balsas" nugalėtojas RADŽI  surengė  koncertą.
Visą šventę vedė Taurius Volungevičius.
Generalinis šventės rėmėjas – parduotuvių  tinklas „Lituanica».
Rėmėjai – Laikraštis "Lietuvis" ir  OZO tv.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą