2018 m. vasario 6 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė vasario 7-21 d.Laukiamas vis dar sudėtingas periodas, nes vasario 15 dieną 22.51 val. įvyks dalinis Saulės užtemimas. Ką tik (sausio 31 d.) turėjome pilną Mėnulio užtemimą, kuris daug kam nebuvo laimės ir sėkmės periodu. Per Mėnulio užtemimus vykstantys įvykiai būna susiję su praeitimi, likimu, o per Saulės – su įvykiais, kurie atskleidžia mūsų ateitį. Visi užtemimai turi neišvengiamą karminį posūkį. Įvairius žmones užtemimai veikia taip pat įvairiai – tai priklauso nuo jų gimimo datos, Zodiako ženklo  t. t.
Deja, užtemimai didina painiavą, daugina nesusipratimus, kai net tai, kas anksčiau buvo paprasta ir suprantama, gali virsti neišsprendžiamu rebusu. Saulės ir Mėnulio užtemimus reikėtų vertinti analogiškai kaip ir Žemės drebėjimus. Tiktai užtemimai energetiškai supurto Zodiako ženklą. Saulės užtemimai visada vyksta per jaunatį, o Mėnulio užtemimai – per pilnatį. Dauguma žmonių į užtemimus reaguoja labai jautriai. Avino, Liūto, Svarstyklių ir Vandenio ženklo atstovai pasiduoda Saulės užtemimų įtakai, o Jaučio, Vėžio, Skorpiono ir Ožiaragio – Mėnulio. Mėnulio užtemimai žmones daro neramiais, nervingais, gali pastūmėti pasielgti neapgalvotai, neapdairiai. 
Būtinas padidintas atidumas dirbant su dokumentais, informacija, vairuojant transporto priemones. Taip pat egzistuoja nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė. Galimas ir smurtas dėl nekontroliuojamų emocijų, kurios gali būti susijusios ir su nesėkmėmis darbe, finansinėmis problemomis, meile, – pavyduoliai bus ypač atkaklūs ir nervingi. Kita vertus, neerzinkite savo partnerių, nors būtent šiomis dienomis gali pakakti progų paflirtuoti ir net naujai romantiškai pažinčiai užsimegzti. Labai klaidinantis laikas. Jei net viskas atrodys gerai, patikrinkite: gal tai spąstai? Mažiau vilkitės ir tikėkitės – ne laikas fantazuoti. Ir nieko neplanuokite, nepasakokite apie savo ketinimus kitiems. Neskubėkite patikėti ir tuo, ką išgirsite ar perskaitysite. Netiks niekam nieko žadėti, įsipareigoti, pasirašyti atsakingų dokumentų bei ką nors naujo pradėti.


Avinas. Stigs aiškumo, atsargumo, tad siekite viską vertinti sąmoningai, ramiai, kitaip neišvengsite esminių klaidų ir konfliktų.


Jautis. Apribojimų metas, todėl nereikia rodyti iniciatyvos, ko nors norėti ar prašyti, nes gauname tik tiek, kiek esame užsitarnavę. O jei ko nors neteksite, vėlgi – susimokėjote už senas karmines skolas.

Dvyniai. Neverta imtis finansinių reikalų tvarkymo,  vargu ar pavyks išjudinti įstrigusį mokėjimą. Jei norite, kad greičiau grąžintų skolą, tesiog priminkite apie tai savo skolininkui.

Vėžys. Pasijusite stipresni nei bet kada, atsiras daugiau jėgų bei galimybių sutvarkyti jums svarbų reikalą. O moterims tikrai patartina imtis ko nors reikšmingo!

Liūtas. Metas visiškai nepalankus sunkiems, svarbiems ar atsakingiems darbams – tai atsipalaidavimo, poilsio metas.


Mergelė. Nepasitikėkite draugų pažadais – patys griebkitės reikalų, tada kas nors pasikeis į gera. Imkitės svarbių darbų – išradingumo, sumanumo tikrai nestigs. Pinigus patartina itin taupyti ir saugoti.


Svarstyklės. Esamos problemos ims spręstis, energingi veiksmai atneš pergalę ir duos naudos. Pasistenkite nuveikti kuo daugiau. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus verti dėmesio.


Skorpionas. Jūsų elgesys, kaip ir reakcijos, gali būti neįprasti, todėl venkite bendravimo su tais, kurių nemėgstate, kurie jus erzina. Būkite apdairesni su elektros prietaisais, kompiuteriais, taip pat nerizikuokite vairuodami.


Šaulys. Puikiai jausitės viešumoje, ypač jei būsite lydimi savo antrosios pusės. Į jus bus kreipiamas didelis dėmesys – pamąstykite apie savo įvaizdį. Šeimos, mylimo žmogaus interesai turi būti svarbesni už kitus.

Ožiaragis. Gali tekti kreiptis pagalbos į draugus ar patiems suskubti jiems padėti – nesistenkite vieni įveikti netikėtai užgriuvusių darbų, rūpesčių. Galimi menki, bet apmaudūs ginčai su vaikais – nepriekabiaukite prie jų.


Vandenis. Pasyvus metas – daugiau dėmesio skirkite savo vidiniam pasauliui, jausmams bei artimų žmonių nuotaikoms. Ne laikas tvarkyti svarbius reikalus, ypač pinigų ir turto. Puikus metas priiminėti svečius savo namuose, palanku aplankyti tėvus.


Žuvys. Nepavyks nuveikti daugiau, nei planuosite, sunkiai seksis susitarti dėl svarbaus jums klausimo. Venkite įsipareigoti tvarkant svarbius finansinius reikalus. Mažiau planuokite, nes vargu ar pavyks visur suspėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą