2016 m. liepos 27 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė liepos 28d -rugpjūčio 11dienomsSulauksime neblogo laikotarpio, kada bus palanku bendrauti, keistis informacija, ypač konfidencialia. Užmegztos  dalykinės, draugiškos ar romantiškos pažintys taps ilgalaikėmis.
Lengvumo bei malonių netikėtumų metas. Būsime išradingi, netrūks noro ką nors keisti, imtis naujo, tačiau gali stigti praktinės nuovokos, sugebėjimo ne tik kalbėti, bet ir daryti. Pakaks sumanumo ką nors atgyvenusio sugriauti, sunaikinti, ko nebegalėsite susigrąžinti.  Nuojauta nurodys teisingas perspektyvas, tad tiks kurti planus ir projektus. Nelabai palankus metas vykti į tolimas keliones. Būkite saikingesni vairuodami transporto priemonę. Atsargiai elkitės ir su aštriais įrankiais, ginklais, degiosiomis, sprogiosiomis medžiagomis. Didesnė traumų tikimybė.

Avinas. Jūsų laukia permainingas metas, kai būtina elgtis  atidžiau. Nors šis periodas žada daug džiugių ir naudingų susitikimų, gerų naujienų, tačiau rizikuoti nederėtų. Palankiausia verta imtis atidėtų, pamirštų reikalų, labiau įsigilinti į praeities įvykius.

 Jautis. Nors pakaks šeimyninių rūpesčių, norėsis ramybės, tačiau teks prisiversti užsiimti svarbių dalykinių reikalų tvarkymu. Gerai būtų pasinaudoti palankiomis veiklai aplinkybėmis. Tai taip pat geras laikas pokalbiui su šefu, vadovu dėl darbo salygų pakeitimų ar geresnio atlygio.

 Dvyniai. Palankus metas susitikimams su užsieniečiais, verslo partnieriais. Jūsų įtaka aplinkiniams sparčiai didės, galite būti pastebėti svarbių ir įtakingų asmenų. Galite tikėtis ne tik dosnių komplimentų, šaunių įvertinimų, bet ir naudingų partnerystės pasiūlymų.

Vėžys. Daug ką lems partneriški, draugiški santykiai, tad mokėsite išgirsti ir pritarti. Nerizikuokite tvarkydami piniginius, turtinius reikalus, beje, juos tvarkydami galite sužinoti, kas yra tikrieji jūsų draugai. Ne laikas aiškintis su sutuoktiniu apie šeimos išlaidas.

 Liūtas. Ieškokite ir ištaisykite senas klaidas. Labai svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis. Daugiau dėmesio skirti maisto kokybei. Didesnė priverstinių išlaidų tikimybė.

Mergelė. Neblogas, net kūrybingas metas, tiesa, visai netinkamas avantiūroms ar kitokiems rizikingiems projektams. Taip pat  ne laikas pamokslauti savo vaikams, jūsų vistiek niekas neišgirs. Būkite atlaidesni mylimam žmogui, tai sustiprins abipusį supratimą.

Svarstyklės. Neskubėkite daryti išvadų, patyrinėkite situaciją išsamiau ir venkite atvirai demonstruoti savo pozicijas. Geriau likti namuose – tai visiškai netinkamas laikas nei svarbiems reikalams, nei kelionėms. Bus itin svarbu nesivelti į ginčus su artimaisiais ir draugais.

Skorpionas. Periodas žada nemalionias naujienas, tačiau neskubėkite kritiškai reaguoti. Netinkamas laikas tvarkyti dokumentus, tartis su dalykiniais partneriais, derėtis. Netinkamas metas spręsti skubias problemas. Vairuojant automobilį su niekuo nesiginčykite, nesipykite.

Šaulys. Labai nepalanku tvarkyti finansinius reikalus, pirkti vertingus daiktus, investuoti pinigus. Tai konfliktinis laikas – nė nepajusite, kaip susinervinę įžeisite antrąją pusę. Galimos  nenumatytos išlaidos, gresia nuostoliai.

Ožiaragis. Neskubėkite apsispręsti, ypač tvarkydami piniginius ir turto reikalus, – pasitenkinkite tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas visai – panikuodami tik pabloginsite esamą padėtį.  

Vandenis. Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite savų reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe – vadovas ar klientai gali suabejoti jūsų kompetencija. Blogas laikas kreiptis į vadovybę ar kurti svarbius profesinius planus – dėl netikėtų priežasčių jie taps neįgyvendinami ar tiesiog nereikalingi.

Žuvys. Pasiruoškite netikėtumams bei pokyčiams. Daug nenorėkite, mažiau tikėkitės – viskas gali įvykti atvirkščiai. Tai netinkamas laikas planuoti ateitį – šio periodo svajones ir sumanymus bus ne taip paprasta įgyvendinti. Gali paaiškėti, kas yra jus išdavęs ar nepagrįstai apkalbėjęs.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą