2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis

Labdaros turnyras suvienijęs Airijos futbolą!!!Spalio 4 dieną Dubline vyko paramos projekto 'We Care 2015' futbolo labdaros turnyras, skirtas paremti onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams.
Džiugu pranešti, kad mūsų Baltic United FC kartu su
Dariumi Dielininkaičiu (Soccer 7 NI) prisijungė prie 'We Care' komandos, bei ryžosi suorganizuoti futbolo šventę taip įtraukdami į turnyrą 15 komandų iš įvairių Airijos kampelių. Turnyre noriai dalyvavo ne tik lietuvių , bet ir latvių, lenkų, rusų, ukrainiečių , moldavų , rumunų bei portugalų futbolo mylėtojai. Renginio dalyvių ir sirgalių dėka buvo surinkta
€1215, bei sauskelnių skirtų sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Po pirmo ir gan sėkmingo labdaros futbolo turnyro, nuspręsta tai pakartoti ir ateinančiais metais, bei tikimės, kad ateity jis taps tradiciniu. Baltic United futbolo klubas dėkoja visiems dalyvavusiems, bei prikišusiems pirštus prie šio renginio. Dėkojame mūsų klubo rėmėjams The Blonde Cafe (Dublin), kurie buvo įsteigę puikius prizus renginio loterijoje. Ačiū Ritai Lamsargytei Mockei, Dariui Dielininkaičiui bei visai 'We Care' komandai įtraukusius mus į šį prasmingą projektą!!!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą